ژوئن 14, 2021 توسط Info Off

خرید آب زرشک | قیمت آب زرشک عمده دبه ای و لیتری | ۴ آذر ۱۴۰۰

خرید آب زرشک تازه تهیه شده از زرشک پفکی و اناری درجه یک برای رستوران های لوکس ، کافی شاپ های لوکس ، مراسم عروسی و جشن ها ، استفاده خانگی آب زرشک . خرید آب زرشک فله لیتری و دبه ای ، قیمت آب زرشک عمده دبه ای و لیتری ، ۴ آذر ۱۴۰۰

فروش آب زرشک اعلا : با توجه به اینکه آب زرشک فروشگاه توتپس تازه تهیه می شود ( و حتی مشتری می تواند از محل تهیه آب زرشک به روش سنتی دیدن کند ) ، برای خرید آب زرشک در بطری های ۱/۵ لیتری ، دبه ۲۰ لیتری دو روز قبل از موعد استفاده تماس بگیرید و سفارش خود را نهایی کنید .

خواص آب زرشک : آب زرشک برای پاکسازی کبد و صفرا ( سم زدایی ) بسیار مفید است . آب زرشک برای کاهش فشار خون ، کاهش استرس ، مقوی معده و سیستم گوارش و … مؤثر می باشد.

آب زرشک یک نوشیدنی لوکس و لاکچری محسوب می شود . آب زرشک خوب رنگ روشن و طعم ترش و تازگی دارد .

آب زرشک درجه یک از زرشک درجه یک تهیه می شود . بهترین آب زرشک دارای رنگ روشن و مزه ترش تازه است .

قیمت آب زرشک عمده دبه ای و لیتری :

  • قیمت هر لیتر آب زرشک درجه یک ۳۵۰۰۰ تومان
  • قیمت آب زرشک کوهی هر لیتر ۴۵۰۰۰ تومان
  • قیمت هر دبه ۲۰ لیتری آب زرشک با کیفیت : ۷۰۰۰۰۰ تومان
  • قیمت هر دبه ۲۰ لیتری آب زرشک درجه دو : ۴۷۰۰۰۰ تومان
  • قیمت آب زرشک ۱/۵ لیتری بطری ۵۵۰۰۰ تومان
  • قیمت زرشک برای تهیه آب زرشک ( زرشک سیاه ) ۵۵۰۰۰ تومان
  • آب زرشک به عنوان یک نوشیدنی لذت بخش و نیز بخاطر خواص خوب آن استفاده می شود . معمولا زرشک های ضعیف و دانه دار برای آب زرشک گیری استفاده می شوند . البته آب زرشک پفکی تازه اعلا هم موجود است (فروشگاه تازه خور) . زرشک مناسب آب زرشک گیری قیمتی حدود ۳۹۰۰۰ تومان دارد و از هر کیلو زرشک حدود ۲/۵ لیتر آب زرشک بدست می آید (غلظت و طعم قابل قبول) .

فروش عمده آب زرشک برای مراسم و کافی شاپ تماس بگیرید . آب زرشک کوهی ( آب زرشک لوکس ) به مقدار محدود موجود است .

تشخیص کیفیت آب زرشک : آب زرشک با کیفیت و تازه کدر نیست و رنگ قرمز جگری براق دارد . مزه آب زرشک ترش است اما ترشیده نیست . آب زرشک ملی نیست پس ملی بودن یعنی نمک داشتن .

روش نگهداری و انبارداری آب زرشک : آب زرشک را نمیتوان مدت زیادی نگهداری کرد . پس از تهیه آب زرشک تا دوهفته در جای خنک می توان انبار و نگهداری کرد . برای نگهداری آب زرشک باید از ظروف درب بسته و دور از نور نگهداری کرده و جای خنک

سفارش آب زرشک مراسم : سفارشات آب زرشک برای مراسم پذیرفته می شود . دو روز قبل از مراسم سفارش خود را ثبت نمایید

۰۹۱۲۵۲۰۱۷۹۹