ژوئن 14, 2021 توسط Info Off

خرید آب زرشک | قیمت آب زرشک عمده دبه ای و لیتری | ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

خرید آب زرشک تازه تهیه شده از زرشک پفکی و اناری درجه یک برای رستوران های لوکس ، کافی شاپ های لوکس ، مراسم عروسی و جشن ها ، استفاده خانگی آب زرشک . خرید آب زرشک فله لیتری و دبه ای ، قیمت آب زرشک عمده دبه ای و لیتری ، ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

خرید آب زرشک کافی شاپ ، خرید آب زرشک مرغوب ، خرید آب زرشک مراسم . خرید مخلوط آب زرشک و آب انار

فروش آب زرشک اعلا : با توجه به اینکه آب زرشک فروشگاه توتپس تازه تهیه می شود ( و حتی مشتری می تواند از محل تهیه آب زرشک به روش سنتی دیدن کند ) ، برای خرید آب زرشک در بطری های ۱/۵ لیتری ، دبه ۲۰ لیتری دو روز قبل از موعد استفاده تماس بگیرید و سفارش خود را نهایی کنید .

خواص آب زرشک : آب زرشک برای پاکسازی کبد و صفرا ( سم زدایی ) بسیار مفید است . آب زرشک برای کاهش فشار خون ، کاهش استرس ، مقوی معده و سیستم گوارش و … مؤثر می باشد.

آب زرشک یک نوشیدنی لوکس و لاکچری محسوب می شود . آب زرشک خوب رنگ روشن و طعم کمی ترش و تازه دارد .

آب زرشک درجه یک از زرشک درجه یک سیاه (گاهی از زرشک اناری و پفکی) تهیه می شود . بهترین آب زرشک دارای رنگ روشن و مزه ملس تازه است .

قیمت آب زرشک عمده دبه ای و لیتری :

  • قیمت یک لیتر آب زرشک درجه یک ۳۵۰۰۰ تومان
  • قیمت آب زرشک کوهی هر لیتر ۴۵۰۰۰ تومان
  • قیمت هر دبه ۲۰ لیتری آب زرشک با کیفیت : ۶۹۰۰۰۰ تومان
  • قیمت آب زرشک ۱/۵ لیتری بطری ۵۰۰۰۰ تومان
  • قیمت زرشک برای تهیه آب زرشک ( زرشک سیاه ) ۶۵۰۰۰ تومان

آب زرشک به عنوان یک نوشیدنی لذت بخش و نیز بخاطر خواص خوب آن استفاده می شود . معمولا زرشک های ضعیف و دانه دار برای آب زرشک گیری استفاده می شوند . البته آب زرشک پفکی تازه اعلا هم موجود است (فروشگاه تازه خور) . زرشک مناسب آب زرشک گیری قیمتی حدود ۳۹۰۰۰ تومان دارد و از هر کیلو زرشک حدود ۲/۵ لیتر آب زرشک بدست می آید (غلظت و طعم قابل قبول) .

فروش عمده آب زرشک برای مراسم و کافی شاپ تماس بگیرید . آب زرشک کوهی ( آب زرشک لوکس ) به مقدار محدود موجود است .

تشخیص کیفیت آب زرشک : آب زرشک با کیفیت و تازه کدر نیست و رنگ قرمز جگری براق دارد . مزه آب زرشک ترش است اما ترشیده نیست . آب زرشک ملی نیست پس ملی بودن یعنی نمک داشتن .

آب زرشک با کیفیت : آب زرشک بدون نگهدارنده بهترین است اما بایستی در یخچال نگهداری شود و برای مدت کوتاه تری. هرچه رنگ آب زرشک تیره تر باشد از زمان تولید آن بیشتر گذشته است.

آب زرشک مرغوب : معمولا آب زرشک از زرشک سیاه مخصوص آب زرشک بدست می آید اما به تبع هرچه زرشک استفاده شده برای آب زرشک گیری باکیفیت تر باشد آب زرشک مرغوب تر خواهد بود.

آب زرشک خالص : آب زرشک خالص بدون رنگ دهنده و طعم دهنده است و محلول محتوی زرشک و آب تمیز است.

روش نگهداری و انبارداری آب زرشک : آب زرشک را نمیتوان مدت زیادی نگهداری کرد . پس از تهیه آب زرشک تا دوهفته در جای خنک می توان انبار و نگهداری کرد . برای نگهداری آب زرشک باید از ظروف درب بسته و دور از نور نگهداری کرده و جای خنک

سفارش آب زرشک مراسم : سفارشات آب زرشک برای مراسم پذیرفته می شود . دو روز قبل از مراسم سفارش خود را ثبت نمایید .

سفارش آب زرشک کافی شاپ : از طریق واتساپ یا تماس ثبت سفارش کنید.

تازه ، خالص ، باکیفیت

راه های ارتباطی ۰۹۱۲۵۲۰۱۷۹۹ :

راه های ارتباطی ۰۹۱۲۵۱۹۰۶۸۳ :

آب زرشک لیتری و دبه ای ( فروش عمده آب زرشک )