22 By Info 0

تشک ارزن | ارزن مخصوص | سفارش و خرید تشک ارزن

تشک ارزن همانطور که از نام آن پیداست متشکل از ارزن و کاور نخی مناسب است. ابعاد تشک ارزن برای دو‌ کاربرد برش میخورد : برای نشیمن گاه مانند مبل ، برای تشک خواب. خرید تشک ارزن و ارزن مناسب تشک ، قیمت تشک ارزن

ارزن مناسب تشک ارزن بایستی درشت و تمیز باشد. پارچه تشک ارزن بهتر است نخی بودن و محیط استفاده آن بدور از حشرات باشد.

روش ساخت و دوخت تشک ارزن : یک تشک معمولی مثلا با ابعاد ۹۰ در ۱۸۵ سانتیمتر در نظر بگیرید. این تشک را بایستی به ۶ یا ۸ قسمت مساوی تقسیم کرده بطوری که هر قسمت زیپ مخصوص به خود را داشته باشد. دلیل این قسمت های مجزا این است که ارزن به یک سمت نرود و مجبور باشید برای پخش مجدد ارزن ها ، مریض را جابجا کنید. حال هریک از این ۶ یا ۸ قسمت ارزن مخصوص به خود را دارد و در صورت خیس شدن هم سریعتر می توانید آن را جدا کنید

مقدار ارزن مورد نیاز برای تشک ارزن : هر تشک حدود ۴۰ کیلو ارزن لازم دارد. برای نشیمنگاه حدود ۱۵ کیلو . برای بالشت حدود ۱۰ کیلو .

قیمت تشک ارزن : قیمت تشک ارزن به اندازه و مقدار ارزن بکار رفته بستگی دارد. البته نوع پارچه یا کاور آن نیز روی قیمت آن اثر گذار است.

قیمت ارزن تشک ارزن : در حال حاضر قیمت هر کیلو ارزن مناسب تشک ارزن ۲۲۰۰۰ تومان است

خرید تشک ارزن : برای خرید تشک ارزن و مشاوره در خصوص مقدار ارزن مورد نیاز برای ساخت تشک ارزن با ابعاد مشخص ، با ما تماس بگیرید.

ارزن تشک ارزن : ارزن مناسب تشک ارزن باید درشت و تمیز باشد . ضمن آرزوی سلامتی و شفا برای همه مریض ها، مشتریان عزیز می توانند برای خرید ارزن مخصوص تشک ارزن با فروشگاه توتپُس تماس بگیرند و یا از طریق واتساپ شماره ۰۹۱۲۵۲۰۱۷۹۹ ثبت سفارش نمایند.