آوریل 22, 2021 توسط Info Off

خرید خاکشیر | عمده ، کیسه ، کیلو | قیمت خاکشیر | ۱۰ آذر ۱۴۰۰

خرید خاکشیر سورت بوجاری و خاکشیر سورت درجه یک ، خاکشیر کیسه ای تمیز سورت نشده ، خرید خاکشیر تمیز نشده عمده و قیمت خاکشیر کلی قیمت خاکشیر کیسه ای قیمت خاکشیر تمیز قیمت عمده خاکشیر سورت . سفارش آنلاین و حضوری خاکشیر کیلویی و خاکشیر فله – ( بروزرسانی ۱۰ آذر ۱۴۰۰ )

معرفی انواع خاکشیر و قیمت آن :

خاکشیر سورت اعلا (درجه یک تمیز هم اندازه) : این نوع خاکشیر مرغوب ترین خاکشیر بازار است که حدود ۳۰ درصد حجم بازار را در بر می‌گیرد. قیمت خاکشیر سورت نسبت به سایر خاکشیر های درجه یک حدود ۱۵ درصد بالاتر است. این خاکشیر سورت شده ، تمیز و بدون دانه سبز است (میزان خلوص بیش از ۹۵٪)

قیمت عمده خاکشیر اعلا خرید هر کیلو ۶۸۰۰۰ تومان

خاکشیر عمده (درجه یک ، سورت نشده) : دانه های این نوع خاکشیر تمیز اما سورت نشده هستند. حدود ۶۵ درصد حجم بازار را این نوع خاکشیر تامین می کند. بطور کلی وقتی صحبت از قیمت خاکشیر می شود بیشتر قیمت این نوع خاکشیر مدنظر است . این خاکشیر بیشترین استفاده را دارد. ناخالصی این نوع خاکشیر حدود کمتر از ۵ درصد می باشد.

قیمت خاکشیر عمده درجه یک خرید هر کیلو ۶۳۰۰۰ تومان

خاکشیر درجه ۲ : برگ های بوته این نوع خاکشیر مقداری در آن وجود دارد (کمتر از ۱۰ درصد) . ناخالصی این نوع خاکشیر از نوع ریز برگ های خود خاکشیر و در حدود ۲۰ درصد است.

قیمت خاکشیر عمده تمیز نشده درجه ۲ خرید هر کیلو ۵۵۰۰۰ تومان

کیفیت خاکشیر : اولین پارامتر کیفی خاکشیر خواص دارویی و طعم آن است که هرچه شیرین تر باشد و کویری تر ،کیفیت آن بالاتر خواهد بود. دومین پارامتر کیفیتی خاکشیر تمیز بودن و سومین پارامتر هم اندازه بودن آن است . خاکشیر همدان و خراسان از جمله بهترین های بازار خاکشیر ایران هستند . خاکشیر همدان طعم بهتری دارد اما خاکشیر خراسان خواص دارویی بیشتری دارد.

قیمت خاکشیر – قیمت عمده خاکشیر آذر ۱۴۰۰ :

  • قیمت خاکشیر اعلا سورت عمده : هر کیلو ۶۸۰۰۰ تومان
  • قیمت خاکشیر عمده درجه یک : هر کیلو ۶۳۰۰۰ تومان
  • قیمت خاکشیر عمده درجه دو : هر کیلو ۵۵۰۰۰ تومان

خرید خاکشیر همدان و خراسان عمده‌ای و کیسه ای (بیرجند ، نیشابور و …)

خاکشیر عمده درجه یک همدان
خاکشیر عمده درجه یک خراسان
خاکشیر نیشابور

فروش کیسه خاکشیر : فروش خاکشیر سورت در کیسه های ۳۰ تا ۵۰ کیلو ، جهت بازدید نمونه و خرید به آدرس دفتر فروشگاه مراجعه کنید. ساعت بازدید و مشاهده نمونه خاکشیر از ساعت ۵ تا ۷ بعدظهر می‌باشد. قبل از مراجعه تماس بگیرید یا پیام بفرستید.

راهنمایی در خصوص خرید خاکشیر :

بهترین خاکشیر کدام است ؟ بهترین خاکشیر ، خاکشیر تمیز ، کمترین دانه سبز (البته وجود مقداری دانه سبز میتواند نشانه خوبی هم باشد!) ، دانه های یکسان و عاری از گرد و خاک می باشد. بعبارتی خاکشیر سورت یا خاکشیر اعلا بهترین خاکشیر است .

فرق خاکشیر لیزری و خاکشیر بوجاری : خاکشیری که با استفاده از دستگاه بوجاری لیزری پاکسازی شده باشد خاکشیر لیزری می گویند . از اینرو خاکشیر کاملا تمیز و بدون دانه سبز است . خاکشیر بوجاری با استفاده از دستگاه های بوجاری متداول بدست می آید و درصد بسیار کمی ناخالصی از جنس خود گیاه خاکشیر دارد . در خاکشیر بوجاری مقداری دانه سبز وجود دارد . اکثر خاکشیرهای بوجاری کاشت داخل و محلی هستند پس مصرف خاکشیر بوجاری توصیه نیز می شود . قیمت خاکشیر لیزری حدود ۳۵ درصد از قیمت خاکشیر بوجاری بیشتر است .

خاکشیر کدام شهر خوشمزه تر است ؟ خاکشیر بیشتر در شهرهای خراسان ، کرمان و همدان کشت و عرضه می شود. بطور کلی ، خاکشیر همدان نسبتاً شیرین تر بوده و طعم و مزه بهتری دارد.

کدام خاکشیر خواص دارویی بیشتری دارد ؟ اگر به دنبال خاکشیر خوش طعم هستید خاکشیر همدان بخرید اما اگر اثرات مثبت خاکشیر و خواص دارویی و غذایی آن برایتان مهم است خاکشیر خراسان و کرمان بخرید . خاکشیر مناطق کویری خواص دارویی بیشتری دارند.

تشخیص خلوص خاکشیر : خاکشیر اگر نارس باشد سبز رنگ است پس برای رسیده بودن خاکشیر باید حداقل دانه سبز در آن باشد. خاکشیر خالص گرده ، خاک و ریز برگ ندارد . خاکشیر سورت نشده شامل دانه های ریز و درشت و غلاف دار است . پس اگر به دنبال تشخیص خاکشیر سورت هستید بایستی دانه ها هم اندازه باشند .

از کدام فروشگاه خاکشیر عمده بخرم ؟ فروشگاه های فیزیکی و اینترنتی زیادی وجود دارند که خاکشیر را بصورت عمده به فروش می رسانند. فروشگاه اینترنتی توتپُس نیز یکی از این فروشگاه های خاکشیر است که خاکشیر اعلا و درجه یک به مشتریان عرضه می کند. خاکشیر ما بیشتر از خراسان و همدان تامین می شود .

خاکشیر چه خواصی دارد؟ اهم خواص خاکشیر عبارتند از رفع عطش ، ضد باکتری ، ضد التهاب ، رفع شوره سر، زیبایی پوست ، ملین ، سقط جنین در صورت مصرف زیاد، درمان ضعف قوای جنسی مردان ، تب بر و رفع خارش پوست

از خاکشیر برای چه مصارفی استفاده می شود ؟ بیشتر در شربت و مصارف دارویی

خاکشیر فروشگاه توتپُس در مقایسه با سایر فروشگاه ها: هر بار عمده خاکشیر با بار دیگر متفاوت است و در نتیجه قیمت متفاوتی نیز دارند. قبل از ارسال بار خاکشیر ابتدا فیلم و عکس آن را برای مشتریان ارسال می کنیم تا مشتریان عزیز راحتتر و مصمم تر خرید کنند.

ارسال به کلیه شهرها امکان پذیر است .

امکان خرید حضوری با رعایت پروتکل های بهداشتی امکان پذیر می باشد .