آوریل 22, 2021 By Info 0

خاکشیر عمده – خاکشیر کیسه ای – قیمت خاکشیر عمده – ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

خاکشیر عمده تمیز و خاکشیر سورت شده درجه یک ، خاکشیر کیسه ای تمیز سورت نشده ، خاکشیر تمیز نشده عمده و قیمت خاکشیر کلی قیمت خاکشیر کیسه ای قیمت خاکشیر تمیز قیمت خاکشیر سورت شده اعلا . سفارش آنلاین و حضوری خاکشیر – بروزرسانی ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

خاکشیر سورت اعلا (درجه یک تمیز هم اندازه) : این نوع خاکشیر مرغوب ترین خاکشیر بازار است که حدود ۳۰ درصد حجم بازار را در بر می‌گیرد. قیمت خاکشیر سورت نسبت به سایر خاکشیر های درجه یک حدود ۱۵ درصد بالاتر است. این خاکشیر سورت شده ، تمیز و بدون دانه سبز است (میزان خلوص بیش از ۹۵٪)

قیمت عمده خاکشیر اعلا هر کیلو ۵۵۰۰۰ تومان

خاکشیر عمده (درجه یک ، سورت نشده) : دانه های این نوع خاکشیر تمیز اما سورت نشده هستند. حدود ۶۵ درصد حجم بازار را این نوع خاکشیر تامین می کند. بطور کلی وقتی صحبت از قیمت خاکشیر می شود بیشتر قیمت این نوع خاکشیر مدنظر است . این خاکشیر بیشترین استفاده را دارد. ناخالصی این نوع خاکشیر حدود کمتر از ۱۰ درصد می باشد.

قیمت خاکشیر عمده درجه یک هر کیلو ۴۸۵۰۰ تومان

خاکشیر تمیز نشده درجه ۲ : برگ های بوته این نوع خاکشیر مقداری در عمده آن وجود دارد . ناخالصی این نوع خاکشیر حدود ۲۰ درصد است.

قیمت خاکشیر عمده تمیز نشده درجه ۲ هر کیلو ۳۸۰۰۰ تومان

کیفیت خاکشیر : اولین پارامتر کیفی خاکشیر طعم آن است که هرچه شیرین تر باشد کیفیت آن بالاتر خواهد بود. دومین پارامتر کیفیتی خاکشیر تمیز بودن و سومین پارامتر هم اندازه بودن آن است . خاکشیر همدان و خراسان از جمله بهترین های بازار خاکشیر ایران هستند .

قیمت خاکشیر – قیمت عمده خاکشیر اردیبهشت ۱۴۰۰ :

  • قیمت خاکشیر اعلا عمده : هر کیلو ۵۵۰۰۰ تومان
  • قیمت خاکشیر عمده درجه یک : هر کیلو ۴۸۵۰۰ تومان
  • قیمت خاکشیر عمده درجه دو : هر کیلو ۳۵۰۰۰ تومان

فروش عمده خاکشیر

خاکشیر عمده درجه یک

بهترین خاکشیر کدام است ؟ بهترین خاکشیر ، خاکشیر تمیز ، کمترین دانه سبز ، دانه های یکسان و شیرین ترین خاکشیر می باشد. بعبارتی خاکشیر سورت بهترین خاکشیر است .

خاکشیر کدام شهر مرغوب تر است ؟ خاکشیر در شهرهای خراسان ، کرمان و همدان بیشتر کشت و عرضه می شود. خاکشیر همدان نسبتاً شیرین تر است و طعم و مزه بهتری دارد. البته برخی از خاکشیر های همدان این گونه هستند. خاکشیر خراسان و کرمان که خوب تمیز شده باشند از جمله خاکشیر های درجه یک محسوب می شوند.

از کدام فروشگاه خاکشیر عمده بخرم ؟ فروشگاه های فیزیکی و اینترنتی زیادی هستند که خاکشیر را بصورت عمده به فروش می رسانند. فروشگاه اینترنتی توتپُس نیز یکی از این فروشگاه های خاکشیر است که خاکشیر اعلا و درجه یک به مشتریان عرضه می کند.

خاکشیر چه خواصی دارد؟ رفع عطش ، ضد باکتری ، ضد التهاب ، رفع شوره سر، زیبایی پوست ، ملین ، سقط جنین در صورت مصرف زیاد، درمان ضعف قوای جنسی مردان ، تب بر و رفع خارش پوست

از خاکشیر برای چه مصارفی استفاده می شود ؟ بیشتر در شربت و مصارف دارویی

خاکشیر فروشگاه توتپُس در مقایسه با سایر فروشگاه ها: هر بار عمده خاکشیر با بار دیگر متفاوت است و در نتیجه قیمت متفاوتی نیز دارند. ما قبل از ارسال بار خاکشیر ابتدا فیلم و عکس آن را برای مشتریان ارسال می کنیم تا مشتریان عزیز راحتتر و مصمم تر خرید کنند. برای اطلاع و مشاهده کیفیت هر بار خاکشیر ، پیج اینستاگرام توتپُس را دنبال کنید.