26 توسط Info Off

تخمه طالبی | عمده ، کیلو | خرید تخمه طالبی | قیمت

تخمه طالبی ، تخمه طالبی پُر مغز ، خرید تخمه طالبی تازه و امسالی | عمده ، کیلویی ، ۸۰۰ گرمی | فروش حضوری و اینترنتی | فروش عمده و جزئی تخمه طالبی در وزن های ۱ کیلو ، ۱۵ کیلویی ، گونی ۳۵ کیلویی تخم طالبی . آذر ۱۴۰۱ ( قیمت تخمه طالبی عمده و کیلویی ) ، بهترین تخمه طالبی اعلا ، تخمه طالبی بوداده ، بذر طالبی تخم مرغوب ، خواص تخمه طالبی

تخمه طالبی : تخمه طالبی مانند تخم خربزه خواص دارویی داشته و برای بیماری های کلیوی مفید است. تخمه طالبی سرشار از ویتامین A ، منیزیم و گروه B است.

تخمه طالبی خام : تخم طالبی خام بیشترین مصرف را دارد و از جمله تنقلات و آجیل های شب نشینی های با کیفیت است. تخمه خام طالبی هم بسیار خوشمزه و هم دارای ویتامین های متنوع گروه A ، B و E است.

تخمه طالبی بوداده : تخمه طالبی بوداده از تفت دادن تخم طالبی در حرارت و زمان تحت کنترل بدست می آید که در حین عملیات می توان به آن فلفل ، نمک و زردچوبه زد. با توجه به نازک بودن پوست تخمه طالبی ، حرارت و زمان بودادن باید تحت کنترل باشد که نسوزد.

بهترین تخم طالبی ( تخمه طالبی مرغوب ): تخم طالبی که دارای رنگ روشن ، تمیز ، پر مغز و بدون شحمه خشک و نیز تازه و امسالی باشد بهترین تخمه طالبی خواهد بود. هرچند اطلاعات دقیقی در مورد تخمه طالبی شهرهای مختلف موجود است اما از مقایسه تخم طالبی این شهرها می گذریم.

تخمه طالبی تازه : رنگ روشن و خوش طعم بودن مغز تخمه طالبی از جمله مشخصات تخمه طالبی تازه است. امسالی بودن تخمه طالبی نیز به همین صورت تشخیص داده می شود.

تخمه طالبی سورت : اگه در فرایند پاک سازی و جداسازی تخمه طالبی ، دانه های درشت از ریز و پوک جدا شوند به دانه های درشت و هم اندازه تخمه طالبی سورت می گویند. تخمه طالبی سورت مناسب کاشت نیز است به شرطی که در فرایند سورتینگ آسیب نبینند.

—— «فروش حضوری و اینترنتی» ——

فروش تخمه طالبی : خشکبار توتپُس ، فروشنده تخمه طالبی در وزن های ۵۰۰ گرم تا ۱۰۰ کیلو گرم. برای خرید تخم طالبی از واتساپ ، فروشگاه آنلاین و یا پرداخت در محل استفاده کنید.

قیمت تخمه طالبی (درشت) – جزئی و عمده تخمه طالبی (آذر ۱۴۰۱) :

  • قیمت یک کیلو تخمه طالبی ۱۸۵۰۰۰ تومان (پر مغز)
  • قیمت ۳۰ کیلو تخمه طالبی ۱۷۳۰۰۰ تومان
  • قیمت ۵۰ کیلو تخمه طالبی ۱۶۸۰۰۰ تومان
  • قیمت عمده تخمه طالبی تناژ ۱۵۹۰۰۰ تومان کیلویی
  • بسته ۵۰۰ گرمی تخمه طالبی ۹۵۰۰۰ تومان

قیمت بذر طالبی کیلویی ۷۳۰/۰۰۰ تومان

تخمه طالبی معمولی ۱۲۵۰۰۰ تومان

تخمه طالبی ریز ۷۵۰۰۰ تومان

برای خرید حضوری به «آدرس فروشگاه» مراجعه کنید. برای ثبت قرارداد برای خرید هفته ای یا ماهانه به دفتر فروشگاه مراجعه نمایید.

کیفیت تخمه طالبی : کیفیت تخم طالبی به درستی و طعم مغز آن بستگی دارد. تمیزی و تازگی از دیگر پارامترهای کیفیتی تخمه طالبی است.

خواص تخمه طالبی : آرام بخش ، مفید برای سنگ کلیه ، تقویت حافظه ، طبع گرم ، حاوی ویتامین های گروه B ، A و E

به نقل از سايت «ehow»، تخم و شبکه تور مانندي که دور آن است، غني از فيبر و براي روده ها بسيار مفيد است. خلط اضافه و احتقان را دفع مي کند.تخمه اين ميوه سرشار از ويتامين A و C است. پروتئين موجود در آن، در حفظ سلامت مو و ناخن موثر است. پروتئين موجود در آن در ساخت آنزيم ها و هورمون هاي مورد نياز بدن، موثر است. منبع عالي آنتي اکسيدان از جمله ويتامين C و E است. آنتي اکسيدان احتمال بروز سرطان را کاهش مي دهد. آنتي اکسيدان هاي موجود در تخمه طالبی کلسترول خون را کاهش مي دهد.

هایدکتر

موارد مصرف تخم طالبی : به عنوان جوشانده و دمنوش ، آجیل ، دارویی ، دفع سنگ کلیه ، پروستات و …

کاشت تخم طالبی : روش کاشت تخم طالبی مشابه خربزه و هندوانه است و به آبیاری دوره ای نیاز دارد. در هر چاله دو یا سه تخم طالبی گذاشته میشود و پس از روییدن اضافه آن هجا می شود. بذر خوب طالبی اولین گام در داشتن محصول مرغوب است.

تخم طالبی مرغوب : مغز دار بودن ۹۸ درصدی ، درشت بودن و تازه بودن یا امسالی بودن نشانه مرغوبیت تخم طالبی است.

نگهداری و انبارداری تخمه طالبی: مهمترین پارامترهای انبارداری تخم طالبی ، رطوبت پایان و نگهداری در گونی ها یا ظروف متراکم است که برای حفظ تازگی در معرض هوا و نور کمتر قرار بگیرد. دور از یخ‌زدگی .

بذر طالبی : بذر تخم طالبی از نمونه های مرغوب و درشت تهیه می شود. دانه درشت و امسالی مناسب بذر است. بذر طالبی نیازی نیست تمیز باشد و هرچه کمتر دستکاری شود بهتر است.

فروشگاه عمده فروشی خشکبار و عطاری توتپُس

تخم طالبی درجه یک
تخمه طالبی درجه یک – سوپر خشکبار توتپُس

سوپر خشکبار توتپُس « ۰۹۱۲۵۲۰۱۷۹۹ »

خرید حضوری و ارسال به محل