دسامبر 4, 2020 توسط Info Off

خرید توت خشک | قیمت توت خشک | خرید عمده و کیلویی | ۱ آذر ۱۴۰۰

خرید توت خشک عمده و قیمت توت خشک کارتنی و قیمت توت خشک عمده شاه توت و سفید . فروش عمده انواع توت خشک : برای خرید توت خشک سفید و نیز فروش آن با ما تماس بگیرید . قیمت توت خشک به کیفیت و نوع آن بستگی دارد . پر مصرف ترین توت خشک و نیز مورد پسندترین توت خشک ، توت خشک سفید یا همان توت خشک مشهدی است . توت خشک اعلا با کیفیت ترین گرید توت خشک می باشد . بروزرسانی ۱ آذر ۱۴۰۰

قبل از خرید توت خشک خوب و با کیفیت بهتر است انواع توت خشک را خوب بشناسیم و اینکه قیمت توت خشک به کیفیت و نوع آن بستگی دارد . فروش عمده و جزئی توت خشک کارتونی . جهت خرید توت خشک به فروشگاه بروید .

توت خشک تازه و امسالی (توت خشک سفید پر مصرف) در صورتی که به نحو صحیح خشک شده باشد سفید است . هرچه زمان بگذرد رنگ آن تیره تر مایل به قهوه ای می شود .

خواص توت خشک : توت خشک با قند سلولزی و مواد مغذی برای مصرف روزانه کلیه سنین و بخصوص مفید برای بیماران دیابتی و افرادیست که سلامتی مواد غذایی برایشان اهمیت دارد. جلوگیری از پوکی استخوان ، طبع گرم و تر ، افزایش سیستم ایمنی بدن ، افزایش شیر مادر و کاهش افسردگی و استرس ، مقوی قلب ، ضد سرطان ، ضد التهاب از خواص توت خشک سفید است.

تنوع قیمت توت خشک : در بازار انواع توت خشک با قیمت های متنوع وجود دارد که بیشترین تقاضای خرید توت خشک ، توت خشک سفید یا مشهدی است . نوع درجه یک و دو این توت خشک بیشترین مصرف را دارد.

توت خشک بسته به نوع درخت توت ، انواع مختلف و قاعدتاً طعم و قیمت متفاوت دارد که هنگام خرید بایستی آنها را شناخت .

توت خشک مشهدی یا توت خشک سفید : توت خشکی که از توت درخت مشهدی برداشت و خشک شده باشد شیرین ترین توت خشک است. نشانه بارز این توت خشک نداشتن دانه سر سیاه در سطح توت و سفید یکدست بودن آن است. به این توت خشک ، توت خشک سفید هم می گویند . قیمت توت خشک سفید درجه یک به نسبت گران است . این توت خشک بیشترین تقاضا را دارد .

توت خشک سبز توت : نوع دیگری درخت توت وجود دارد که میوه توت آنها ترکیبی از رنگ سفید و سبز کمرنگ هستند به این نوع توت در لهجه محلی «سبز توت» گفته می شود.طعم این توت خشک از دیگر توت خشک ها شیرینی کمتری دارد. قیمت توت خشک سبز توت ارزانتر است .

توت خشک بی دانه : نوع دیگر توت که شکلی شبیه سبز توت اما سفید مانند است و ظاهر آن ترکیبی از سبز توت و توت مشهدی است که طعم آن از توت سبز شیرین تر و شیرینی آن از توت سفید کمتر است. قیمت توت خشک بی دانه از قیمت توت خشک سفید کمتر و از قیمت توت خشک سبز توت بیشتر است .

توت خشک شاه توت ( شاه توت خشک ) : توت خشکی که از شاه توت تولید شده باشد رنگ قرمز مایل به سیاه داشته و شیرینی طعم آن نزدیک به طعم توت مشهدی بعلاوه ترشی کمی است. این توت خشک گرانترین توت خشک است و قیمت آن بیش از دو برابر قیمت توت خشک سفید است .

توت خشک قرمز : نوعی از توت وجود دارد که رنگ قرمز جگری دارد اما قرمزی آن از شاه توت کمتر و طعم آن نیز شیرینی کمتری دارد. قیمت این توت خشک به نسبت کمتر از توت خشک سفید و در رنج قیمت توت خشک سبز توت است .

بی کیفیت بودن توت خشک : برخی از فروشندگان هنگامی که توت خشک کرم میزند آن را داخل فریزر می گذارند تا کرم ها از بین بروند و سپس شستشو و به مصرف کننده عرضه می کنند . در این مواقع به ظاهر توت خشک بسیار دقت کنید . همچنین یک یا چند عدد توت خشک را بجوید اگر صدای جویدن خاک حس شد بهداشت آن توت خشک مشکل دارد.

از جمله توت خشک های مطرح ایران ، توت خشک سفید مشهدی یا توت نقلی و توت خشک یزد است که بیشترین مشتری در جزئی فروشی ها دارد.

قیمت عمده توت خشک و توت خشک کارتنی – خرید توت خشک عمده :

قیمت توت خشک عمده – قیمت خرید توت خشک آذر ۱۴۰۰ :

قیمت خرید توت خشک سفید اعلا درجه یک هر کیلو ۱۴۵۰۰۰ هزار تومان ( خرید توت خشک نقلی اعلا )

قیمت عمده توت خشک سفید درجه یک هر کیلو ۱۲۵۰۰۰ هزار تومان ( خرید توت خشک نقلی درجه یک )

قیمت عمده توت خشک بی دانه / سبز توت هر کیلو ۹۵۰۰۰ هزار تومان

قیمت توت خشک یزد درجه یک ۱۳۰۰۰۰ تومان

قیمت عمده شاه توت خشک هر کیلو ۱۹۰ هزار تومان

قیمت توت خشک کارتونی – خرید توت خشک عمده – آذر ۱۴۰۰ :
  • قیمت توت خشک کارتنی اعلا درجه یک ۱۵۵۰۰۰ تومان
  • قیمت توت خشک کارتونی درجه دو ۱۱۵۰۰۰ تومان
  • قیمت توت خشک کارتنی درجه سه ۸۵۰۰۰ تومان

قیمت جزئی توت خشک – قیمت خرید توت خشک آذر ۱۴۰۰ :

قیمت توت خشک سفید اعلا هر کیلو ۲۳۵ هزار تومان

قیمت توت خشک سفید یا مشهدی درجه دو هر کیلو ۱۹۰ هزار تومان

قیمت توت خشک بی دانه / سبز توت درجه یک هر کیلو ۱۳۰ هزار تومان

قیمت توت خشک شاه توت درجه یک هر کیلو ۲۸۰ هزار تومان

خرید توت خشک عمده و کارتنی :

برای خرید توت خشک سفید نقلی و بیدانه از طریق واتساپ اقدام نمایید یا با شماره مندرج تماس بگیرید .

عضویت در تلگرام (مخصوص کشاورزان و خریداران عمده) : هر محصول که موجود شد همراه با عکس قابل مشاهده است . همچنین اعلام نیاز به محصولات نیز در اینجا اعلام می شود . قیمت عمده خشکبار و عطاری نیز در تلگرام اعلام خواهد شد.

عضویت در اینستاگرام : مشاهده تصاویر و محصولات اخیر اعلام شده از جانب کشاورزان و عمده فروشان و نیز فروشگاه توتپُس.

توت خشک اصفهان
توت خشک خراسان