دسامبر 4, 2020 توسط Info Off

توت خشک | خرید حضوری و اینترنتی | کیلویی ، کارتنی | قیمت عمده | مهر ۱۴۰۱

خرید توت خشک (فروش حضوری و اینترنتی) عمده و قیمت توت خشک کارتنی و قیمت توت خشک عمده شاه توت و سفید . فروش عمده انواع توت خشک : برای خرید توت خشک سفید و نیز فروش آن با ما تماس بگیرید . قیمت توت خشک به کیفیت و نوع آن بستگی دارد . پر مصرف ترین توت خشک و نیز مورد پسندترین توت خشک ، توت خشک سفید یا همان توت خشک مشهدی است . توت خشک اعلا با کیفیت ترین گرید توت خشک می باشد . بروزرسانی مهر ۱۴۰۱

فروش توت خشک بسته بندی ۳۰۰ گرمی ، بسته توت خشک ۵۰۰ گرمی ، بسته توت خشک ۱ کیلویی تحت نظارت کیفیتی .

قبل از خرید توت خشک خوب و با کیفیت بهتر است انواع توت خشک را خوب بشناسیم و اینکه قیمت توت خشک به کیفیت و نوع آن بستگی دارد . فروش عمده و جزئی توت خشک کارتونی . جهت خرید توت خشک به فروشگاه بروید .

توت خشک تازه و امسالی (توت خشک سفید پر مصرف) در صورتی که به نحو صحیح خشک شده باشد سفید است . هرچه زمان بگذرد رنگ آن تیره تر مایل به قهوه ای می شود .

توت خشک اعلا

خواص توت خشک : توت خشک با قند سلولزی و مواد مغذی برای مصرف روزانه کلیه سنین و بخصوص مفید برای بیماران دیابتی و افرادیست که سلامتی مواد غذایی برایشان اهمیت دارد. جلوگیری از پوکی استخوان ، طبع گرم و تر ، افزایش سیستم ایمنی بدن ، افزایش شیر مادر و کاهش افسردگی و استرس ، مقوی قلب ، ضد سرطان ، ضد التهاب از خواص توت خشک سفید است.

تنوع قیمت توت خشک : در بازار انواع توت خشک با قیمت های متنوع وجود دارد که بیشترین تقاضای خرید توت خشک ، توت خشک سفید یا مشهدی است . نوع درجه یک و دو این توت خشک بیشترین مصرف را دارد.

توت خشک بسته به نوع درخت توت ، انواع مختلف و قاعدتاً طعم و قیمت متفاوت دارد که هنگام خرید بایستی آنها را شناخت .

توت خشک مشهدی یا توت خشک سفید : توت خشکی که از توت درخت مشهدی برداشت و خشک شده باشد شیرین ترین توت خشک است. نشانه بارز این توت خشک نداشتن دانه سر سیاه در سطح توت و سفید یکدست بودن آن است. به این توت خشک ، توت خشک سفید هم می گویند . قیمت توت خشک سفید درجه یک به نسبت گران است . این توت خشک بیشترین تقاضا را دارد .

توت خشک سبز توت : نوع دیگری درخت توت وجود دارد که میوه توت آنها ترکیبی از رنگ سفید و سبز کمرنگ هستند به این نوع توت در لهجه محلی «سبز توت» گفته می شود.طعم این توت خشک از دیگر توت خشک ها شیرینی کمتری دارد. قیمت توت خشک سبز توت ارزانتر است .

توت خشک بی دانه : نوع دیگر توت که شکلی شبیه سبز توت اما سفید مانند است و ظاهر آن ترکیبی از سبز توت و توت مشهدی است که طعم آن از توت سبز شیرین تر و شیرینی آن از توت سفید کمتر است. قیمت توت خشک بی دانه از قیمت توت خشک سفید کمتر و از قیمت توت خشک سبز توت بیشتر است .

توت خشک شاه توت ( شاه توت خشک ) : توت خشکی که از شاه توت تولید شده باشد رنگ قرمز مایل به سیاه داشته و شیرینی طعم آن نزدیک به طعم توت مشهدی بعلاوه ترشی کمی است. این توت خشک گرانترین توت خشک است و قیمت آن بیش از دو برابر قیمت توت خشک سفید است .

توت خشک قرمز : نوعی از توت وجود دارد که رنگ قرمز جگری دارد اما قرمزی آن از شاه توت کمتر و طعم آن نیز شیرینی کمتری دارد. قیمت این توت خشک به نسبت کمتر از توت خشک سفید و در رنج قیمت توت خشک سبز توت است .

بی کیفیت بودن توت خشک : برخی از فروشندگان هنگامی که توت خشک کرم میزند آن را داخل فریزر می گذارند تا کرم ها از بین بروند و سپس شستشو و به مصرف کننده عرضه می کنند . در این مواقع به ظاهر توت خشک بسیار دقت کنید . همچنین یک یا چند عدد توت خشک را بجوید اگر صدای جویدن خاک حس شد بهداشت آن توت خشک مشکل دارد.

از جمله توت خشک های مطرح ایران ، توت خشک سفید مشهدی یا توت نقلی و توت خشک یزد است که بیشترین مشتری در جزئی فروشی ها دارد.

قیمت عمده توت خشک و توت خشک کارتنی – خرید توت خشک عمده :

قیمت توت خشک عمده – قیمت خرید توت خشک مهر ۱۴۰۱ :

قیمت خرید توت خشک سفید اعلا درجه یک هر کیلو ۱۵۵ هزار تومان ( خرید توت خشک نقلی اعلا )

قیمت عمده توت خشک سفید درجه یک هر کیلو ۱۳۵ هزار تومان ( خرید توت خشک نقلی درجه یک )

قیمت عمده توت خشک بی دانه / سبز توت هر کیلو ۸۵ هزار تومان (توت خشک درجه دو)

قیمت عمده شاه توت خشک هر کیلو ۲۹۰ هزار تومان

قیمت توت خشک کارتونی – خرید توت خشک عمده – مهر ۱۴۰۱ :

  • قیمت توت خشک کارتنی اعلا درجه یک ۱۶۵۰۰۰ تومان
  • قیمت توت خشک کارتونی درجه دو ۱۱۷۰۰۰ تومان
  • قیمت توت خشک کارتنی درجه سه ۸۵۰۰۰ تومان

قیمت جزئی توت خشک – قیمت خرید توت خشک مهر ۱۴۰۱ :

قیمت توت خشک سفید اعلا هر کیلو ۲۰۵۰۰۰ هزار تومان

قیمت توت خشک سفید یا مشهدی درجه یک عرف هر کیلو ۱۹۰ هزار تومان

قیمت توت خشک بی دانه / سبز توت درجه یک هر کیلو ۱۳۰ هزار تومان

قیمت توت خشک شاه توت درجه یک هر کیلو ۴۸۰ هزار تومان

خرید توت خشک عمده و کارتنی :

برای خرید توت خشک سفید نقلی و بیدانه از طریق واتساپ اقدام نمایید یا با شماره مندرج تماس بگیرید. پرداخت در محل با کارت خوان نیز در تهران امکان پذیر است.

روش های خرید توت خشک از فروشگاه عمده فروشی خشکبار :

  • خرید بصورت حضوری از فروشگاه عمده فروشی توتپُس
  • خرید بصورت آنلاین از سایت و ارسال
  • خرید از طریق واتساپ و پرداخت کارت به کارت
  • خرید و پرداخت در محل با کارت خوان (مخصوص تهران)

عضویت در تلگرام (مخصوص کشاورزان و خریداران عمده) : هر محصول که موجود شد همراه با عکس قابل مشاهده است . همچنین اعلام نیاز به محصولات نیز در اینجا اعلام می شود . قیمت عمده خشکبار و عطاری نیز در تلگرام اعلام خواهد شد.

عضویت در اینستاگرام : مشاهده تصاویر و محصولات اخیر اعلام شده از جانب کشاورزان و عمده فروشان و نیز فروشگاه توتپُس.

توت خشک اصفهان
توت خشک خراسان ، یزد ، ‌شیراز ، قم ، اراک و …
توت خشک نقلی (بهترین طعم)
توت خشک کارتنی خرید
فروش عمده و جزئی توت خشک

تامین توت خشک در بسته بندی وکیوم شده جهت صادرات.