خرید بادام تلخ | مغز بادام تلخ | عمده ، کیلو | قیمت | مهر ۱۴۰۱

خرید بادام تلخ ، فروش مغز بادام تلخ عمده و کیلویی ( حضوری و آنلاین ) بسته‌ای و گونی . قیمت مغز بادام تلخ ، قیمت بادام تلخ (مهر ۱۴۰۱) ، بادام تلخ خواص دارویی منحصر بفردی داشته که موارد استفاده گوناگون دارد . خرید بادام تلخ ، خلال بادام تلخ و مغز بادام تلخ در بسته های یک کیلویی ، ۵۰۰ گرمی ، پنج کیلو بادام تلخ و گونی ۲۵ کیلویی بادام تلخ ، خرید مغز بادام تلخ یک کیلویی و قیمت مغز بادام تلخ

خرید مغز بادام تلخ : برای خرید یک کیلو مغز بادام تلخ ، خرید بسته ۵ کیلویی بادام تلخ و خرید عمده بادام تلخ با توجه به اینکه مغزها تازه پوست گرفته می شوند دو روز قبل ثبت سفارش کنید. مغز بادام تلخ تازه و امسالی

خرید بادام تلخ : پس از سفارش خرید بادام تلخ ، ارسال در همان روز یا روز بعد انجام می شود. از طریق واتساپ نیز می توانید خرید نمایید.

خرید حضوری بادام تلخ : برای خرید حضوری بادام تلخ به فروشگاه خشکبار توتپُس مراجعه کنید

خرید حضوری مغز بادام تلخ : فروش مغز بادام تلخ در فروشگاه خشکبار توتپُس . با توجه به اینکه مغز بادام تلخ بصورت تازه پوست گرفته می شود قبل از مراجعه حضوری تماس بگیرید

از روغن بادام تلخ برای رویش و تقویت مو و ابرو استفاده میشود که با زدن روغن بر محل مورد نظر و ماساژ دادن سطح آن در رویش و تقویت مو بسیار موثری است.

فروش عمده بادام تلخ در فروشگاه توتپُس مطابق قیمت بادام تلخ اعلامی.

قیمت عمده بادام تلخ – خرید عمده :

قیمت هر کیلو مغز بادام تلخ ۱۵۳۶۰۰ هزار تومان

قیمت خلال بادام تلخ ۱۷۵۰۰۰ تومان

قیمت هر کیلو بادام تلخ ۲۷۰۰۰ هزار تومان

خرید بادام تلخ کیلویی ( خرید جزئی ) :

  • قیمت خرید یک کیلو بادام تلخ ۳۵۰۰۰ تومان
  • قیمت خرید ۱۰ کیلو بادام تلخ ۳۲۰۰۰۰ تومان
  • قیمت خرید ۳۰ کیلو بادام تلخ ۹۸۰۰۰۰ تومان

خرید مغز بادام تلخ – قیمت عمده و خرده :

  • قیمت یک‌ کیلو مغز بادام تلخ ۱۹۳۰۰۰ تومان
  • قیمت ۵ کیلو مغز بادام تلخ ۱۷۵۰۰۰ تومان
  • خرید ۱۰ کیلو مغز بادام تلخ ۱۵۵۰۰۰ تومان
  • خرید ۱۰۰ کیلو مغز بادام تلخ ۱۲۵۰۰۰ تومان

برای خرید بادام تلخ و یا مغز آن با شماره های زیر تماس بگیرید.

خرید بادام تلخ مرغوب : با توجه مصرف خاص بادام تلخ و مشتریان خاص قبل از خرید بادام تلخ تماس بگیرید . برای خرید بادام تلخ از بخش فروشگاه اینترنتی نیز می توانید اقدام نمایید.

بادام تلخ با کیفیت : وقتی هدف خرید بادام تلخ است ، وجود دانه های شیرین در آن بی معنی است . هرچه دانه ها درشت تر و چرب تر باشند مرغوب تر خواهند بود.

بهترین بادام تلخ : بهترین بادام تلخ تازه و پر مغز و چرب است و چون معمولی بادام تلخ برای روغن گیری استفاده می شود پارامتر میزان روغن دهی اهمیت زیادی دارد . لذا برای روغن گیری بادام تلخ درشت ( ایرانی یا خارجی ) مناسب است.

روش نگهداری و انبارداری بادام تلخ : تا وقتی که دانه ها جدا نشده اند هر محیط معمولی برای نگهداری بادام تلخ کفایت می کند اما هنگامی که دانه های بادام تلخ از پوستشان جدا شدند بایستی دور از نور مستقیم خورشید و دور از رطوبت و حتی الامکان در کیسه ها و‌گونی های پرتراکم نگهداری شوند .

بادام تلخ درشت
بادام تلخ

خرید بادام تلخ و مغز بادام تلخ :

خرید بهترین بادام تلخ و بهترین مغز بادام تلخ بصورت کیلویی و عمده .