خشخاش | سفید ، سیاه | خرید ، قیمت خشخاش | فروش عمده (تازه)

خشخاش سیاه ، خرید خشخاش ، قیمت تخم خشخاش ( تخم خشخاش شسته ، نشسته ، خام ، بوداده ) | فروش حضوری و آنلاین | قیمت خشخاش عمده و کیلو (کیسه ۷۰ کیلویی ، کیسه ۲۵ کیلویی ، کیسه ۱۰ کیلویی ، بسته یک کیلویی ، بسته‌ای ۴۰۰ گرمی و بسته ۵۰۰ گرمی خشخاش ) از فروشگاه خشکبار توتپُس با قیمت عمده و گرمی . خرید و قیمت تخم خشخاش ( سفید و سیاه ) تازه « آذر ۱۴۰۱ » ، خشخاش برای روغن گیری

خشخاش از جمله دانه هایی است که با وجود ارزش غذایی بالا ، قیمت آن به نسبت پایین است .

خشخاش سیاه : تخم خشخاش سیاه به رنگ خاکستری و مایل به مشکی است. تخم خشخاش سیاه برای روغن گیری مناسب است

تخم خشخاش سفید : رنگ زرد کم رنگ مایل به سفید ، دانه ها تمیز و یکدست . مناسب نان و کیک و …

خرید تخم خشخاش عمده و جزئی : مطابق قیمت خشخاش عمده و جزئی از فروشگاه توتپُس اقدام نمایید . برای خرید خشخاش کیلویی از بخش فروشگاه خرید نمایید یا در واتساپ پیام دهید .

خرید خشخاش ( عمده و جزئی ) بخش فروشگاه خشخاش و شاهدانه : برای خرید خشخاش کیسه ای ، خشخاش کیلویی و خشخاش بسته‌بندی شده و نیز شاهدانه از فروشگاه عمده فروشی توتپُس اقدام نمایید . در توضیحات سفارش خشخاش یا سایر کالاها نوع بسته بندی را ذکر کنید.

قیمت خشخاش ( قیمت عمده و گرمی خشخاش ) – آذر ۱۴۰۱ :

قیمت خشخاش تمیز هر کیلو ۲۲۰/۰۰۰ تومان

قیمت عمده خشخاش سیاه با خلوص ۹۵ درصد هر کیلو ۲۷۰/۰۰۰ تومان

قیمت گونی ۷۰ کیلویی خشخاش کیلویی ۱۹۰/۰۰۰ تومان ( قیمت عمده )

قیمت خشخاش شسته شده کیلویی ۲۹۰/۰۰۰ تومان

قیمت یک کیلو تخم خشخاش سیاه ۳۴۵۰۰۰ تومان

تخم خشخاش سفید : خشخاشی که پوست آن گرفته شده و رنگ آن سفید است خشخاش سفید نام دارد. این خشخاش مناسب استفاده در قوتو ، نان و شیرینی ، سویق و … می باشد.

تخم خشخاش سیاه : خشخاش سیاه دارای قوه نامیه بالایی است و برای کشت مورد استفاده قرار می گیرد. مورد مجاز استفاده از خشخاش سیاه استفاده برای روغن گیری ، تقویت قوای جسمانی و جنسی ، قوتو کرمانی ، سویق کودک و … می باشد.

روشهای خرید خشخاش از فروشگاه :

  • خرید حضوری از فروشگاه توتپُس (قلهک)
  • خرید آنلاین از بخش فروشگاه اینترنتی
  • سفارش و خرید از طریق واتساپ و تماس تلفنی
  • خرید و پرداخت در محل با کارت خوان (عمده)

راهنمای شکل ظاهری خشخاش : خشخاش یک گیاه علفی است که تا حدود دو متر ارتفاع دارد

کاشت خشخاش : خشخاش فروشگاه توتپُس از بهترین مزارع کاشت خشخاش افغانستان و پاکستان تهیه شده است. کاشت خشخاش بصورت آزمایشگاهی و تحقیقاتی در ایران مجاز است. خرید و فروش بذر خشخاش ممنوع است و فروشگاه توتپُس نیز بذر خشخاش ندارد.

خشخاش روغن گیری : روغن خشخاش دارای خواص ضد درد ، تقویت پوست و … است. خشخاش مناسب روغن گیری باید تازه و سیاه باشد. خشخاش سیاه برای روغن گیری موجود است.

بهترین خشخاش : بهترین دانه یا تخم خشخاش سفید رنگ و تمیز است . هرچه خشخاش خالص تر و نیز خام باشد بهتر است. ویژگی خشخاش اصل و خالص : سفید ، بدون ناخالصی و تنها با گردو غبار معمول این محصول است

خرید تخم خشخاش شسته شده و آماده مصرف : برای خرید خشخاش بسته‌بندی شده فروشگاه توتپُس که کاملا تمیز و شسته شده هستند می توانید از طریق واتساپ و یا بخش خرید جزئی اقدام نمایید.

فروش تخم خشخاش سیاه : فروش تخم خشخاش در وزن های ۲۵ کیلویی و یک‌کیلویی . برای خرید تخم خشخاش سیاه تماس بگیرید . فروش به مصرف کننده مجاز و روغن گیری ها

طریقه شستن خشخاش و تمیز کردن آن : خشخاش خام معمولاً کمی گرد و خاک دارد که برای مصرف خانگی بهتر است شسته و تمیز شود. فیلم روش شستن خشخاش را می توانید در اینستاگرام توتپُس مشاهده کنید:

فیلم شستشوی خشخاش جهت مصرف

فروشگاه سوپر خشکبار توتپُس

نمایش خشخاش سفید
خشخاش سفید
خشخاش سیاه
خرید خشخاش
قپه خشخاش
خرید تخم خشخاش
خرید خشخاش مرغوب
خرید خشخاش خرده و عمده
خشخاش شسته شده آماده مصرف

قیمت تخم خشخاش سیاه گرمی و کیلویی :

خرید تخم خشخاش سیاه بسته ۱۰۰ گرمی ۳۴۰۰۰ تومان

خرید تخم خشخاش سیاه بسته ۵۰۰ گرمی ۱۷۰/۰۰۰ تومان

خرید تخم خشخاش بسته یک کیلویی ۳۴۰/۰۰۰ تومان

خرید تخم خشخاش بسته‌بندی شده:

برای خرید تخم خشخاش در بسته های ۴۰۰ گرمی ، ۶۵۰ گرمی و ۱ کیلویی خشخاش به واتساپ پیام دهید یا به بخش فروش جزئی مراجعه نمایید :

ارسال به شهرها : ارسال هفتگی خشخاش غیرقابل کشت به سراسر کشور (دوشنبه و پنجشنبه)

ارسال در تهران با پیک

خرید عمده و کیسه خشخاش:

برای خرید عمده هم از فروشگاه عمده فروشی و هم از طریق واتساپ می توانید خرید کنید. حداقل سفارش خرید کلی خشخاش ۵ کیلوگرم است.

خشخاش خام جهت مصرف خانگی ، شیرینی ، کیک ، سویق ، قوتو و … بهترین خشخاش

خرید خشخاش

خواص خشخاش : مقوی قوای جنسی ، تقویت حافظه ، درمان گرم مزاجی ، مقوی قوای جسمانی و ضد استرس ، طبع گرم

موارد مصرف خشخاش : بصورت تفت داده و خام استفاده می شود . خشخاش آسیاب شده در آش ، قوتو کرمانی ، سوپ ، کیک ، نان ، بیسکویت ، کیک ، داروهای گیاهی تقویتی و … استفاده می شود. همچنین خشخاش در برخی از سویق ها نیز استفاده می شود

کیفیت خشخاش : تشخیص کیفیت خشخاش از طعم ، رنگ و تمیزی آن قابل ملاحظه است . رنگ خشخاش با کیفیت سفید ، طعم آن سنگین و کمی مزه خاک دارد. خشخاش با کیفیت باید تمیز و عاری از ناخالصی و خاک باشد . قبل از مصرف خشخاش ، بهتر است شسته شود .

تخم خشخاش برای کاشت : گاها مشتریان عزیز برای خرید تخم خشخاش (تخم تریاک) برای کاشت به فروشگاه توتپُس مراجعه می کنند. دقت شود کاشت تخم خشخاش غیرمجاز است و صرفاً برای تحقیقات آزمایشگاهی در ایران کاشت و برداشت می شود. اینکه خشخاشی که در فروشگاه ما به فروش می رسد آیا قابل کاشت هست یا خیر اطلاعی نداریم. این خشخاش از مزارع افغانستان تهیه می شود.

انبارداری و نگهداری خشخاش : خشخاش بایستی در جای خشک و دور از رطوبت نگهداری شود. برای حفظ کیفیت آن بهتر است از گونی های متراکم استفاده شود.

خرید شاهدانه ریز و درشت: برای خرید عمده و کیلویی شاهدانه هم می توانید حضورا از فروشگاه توتپُس خرید کنید و هم ارسال شود.

دیدگاهتان را بنویسید