درباره ما

توتپُس! لذت خرید با لبخند!

توتپُس فروشگاه عمده فروشی اینترنتی است. مجموعه عمده فروشی توتپُس علاوه بر آرمان های بزرگ، به منظور صرفه جویی در وقت و هزینه و نیز با پیاده سازی فرآیندهای بهداشتی شکل گرفته است.

توتپُس لذت خرید با لبخند! توتپُس ما را یاد توت و زعفران می اندازد و خنده ای که در زعفران و توت است! بر این باور شدیم که می توان با ارائه محصولات و خدمات با کیفیت و قیمت رضایتبخش لبخندی بر لبان مشتریان بنشانیم و راهی بیابیم که اکثر اقشار جامعه بتوانند از محصولات کشاورزی/دامداری با قیمت و کیفیت خوب بخرند و مصرف نمایند. بر این باوریم که قدرت ذهنی نباید با ضعف تغذیه بده بستان داشته باشد.

توتپُس برای خرید خانواده برنامه دارد. هرچند توتپُس یک فروشگاه عمده فروشی است اما در آینده نزدیک شاهد تامین کالاهای مورد نیاز خانواده ها در زیرمجموعه توتپُس خواهیم بود که دغدغه مصرف کنندگان را در زوایای مختلف بر طرف خواهد کرد.

مبنای توتپُس صرفا سود نیست. توتپُس شروعی با یک آرمان صادقانه است. فراهم سازی و عرضه هر کالایی شامل هزینه های باربری ، انبارداری و حقوق است. لذا نوسان قیمت ها به عوامل متعددی وابسته است که درصورت لزوم حتما به اطلاع مشتریان خواهد رسید.

قیمت ها در توتپُس تقریباً دقیق است. ارائه قیمت کالاها بر اساس میانگین قیمت بازار می باشد. با توجه به اینکه توتپُس جامعترین و بروزترین قیمت های عمده فروشی و گاها خرده فروشی را بصورت آنلاین و عمومی به اطلاع مشتریان و کاربران می‌رساند عاری از خطا نبوده و برای مرتفع کردن و بروزرسانی مداوم نیازمند نظرات و پیشنهادات مشتریان گرامی می باشد. از اینرو در انتهای کلیه صفحات و نوشته ها، فرم درج نظرات تعبیه شده است تا نواقص یا تناقضات ارجاع شوند.

معرفی کسب و کار در توتپُس امکان پذیر است. در حوزه خدمات نیز توتپُس فعال است و بصورت رایگان صفحاتی به کسب و کارهای شهرستان ها اهدا می کند تا کسب و کارشان را معرفی نمایند. از جمله خدمات ساختمانی، کامپیوتری، مصالح ساختمانی، تولید محتوا و مشاوره تحقیقات، ترجمه متون از فارسی به انگلیسی و از انگلیسی به فارسی، تدریس خصوصی ریاضیات و فیزیک، زیست شناسی و زبان انگلیسی، برق کشی ساختمان، هوشمندسازی ساختمان و ویلا، پکیج های امنیتی دوربین مداربسته ساختمان و ویلا، لوله کشی، تعیمرات ، بازارهای سرمایه، الکترونیک ، اکسس کنترل و سایر.

توانمندی های ما با اهداف خالصانه شما هم سو است. ما عاری از ایراد نیستیم. ما با یاری پروردگار و اعتماد مشتریان اوج خواهیم گرفت. پیشنهادات و انتقادات شما، خدمات ما را بهتر و بهتر خواهد کرد.

به ما امتیاز دهید و نظر خود را ثبت کنید. پیشاپیش متشکریم: