درباره ما

توتپُس! لذت خرید با لبخند!

توتپُس فروشگاه عمده فروشی خشکبار و محصولات کشاورزی است. مجموعه عمده فروشی توتپُس علاوه بر آرمان های بزرگ، به منظور صرفه جویی در وقت و هزینه و نیز با پیاده سازی فرآیندهای بهداشتی شکل گرفته است.

توتپُس لذت خرید با لبخند! توتپُس ما را یاد توت گاز گرفته و زعفران می اندازد و لبخندی که در زعفران و خوردن توت است! آن حشره زیبا که در فصل سرسبز بهار روی درختان توت پدیدار می شود و خوراکش توت است. از اینرو توت گاز گرفته را برند خود انتخاب کردیم با مفهوم بهار ، شیرینی‌ و لبخند.

توتپُس برای خرید خانواده برنامه دارد. هرچند توتپُس یک فروشگاه عمده فروشی است اما در آینده نزدیک شاهد تامین کالاهای مورد نیاز خانواده ها در زیرمجموعه توتپُس خواهیم بود که دغدغه مصرف کنندگان را در زوایای مختلف بر طرف خواهد کرد.

مبنای توتپُس کیفیت است. توتپُس شروعی با یک آرمان صادقانه ناگفته است که در آینده نزدیک شاهد آن خواهیم بود.

قیمت ها در توتپُس تقریباً دقیق است. ارائه قیمت کالاها بر اساس میانگین قیمت بازار می باشد. با توجه به اینکه توتپُس جامعترین و بروزترین قیمت های عمده فروشی و گاها خرده فروشی را بصورت آنلاین و عمومی به اطلاع مشتریان و کاربران می‌رساند عاری از خطا نبوده و برای مرتفع کردن و بروزرسانی مداوم نیازمند نظرات و پیشنهادات مشتریان گرامی می باشد.

توتپُس هر سال متولد می شود. توتپُس هر بهار با تکرار و خلاقیت زیبا، نو می شود. ما به دنبال قدمت نیستیم و هر ساله متولد و جوان خواهیم شد.

توانمندی های ما با اهداف خالصانه شما هم سو است. ما عاری از ایراد نیستیم. ما با یاری پروردگار و اعتماد مشتریان اوج خواهیم گرفت. پیشنهادات و انتقادات شما، خدمات ما را بهتر و بهتر خواهد کرد. ما خود را نماینده انسان های پاک سیرت در ارائه کیفیت و بهبودی می دانیم تا مبتنی بر آن اراده، لبخند رضایت را بر لبان شما ببینیم.

نظر خود را ثبت کنید. پیشاپیش متشکریم: