درباره توتپُس

توتپُس! لذت خرید با لبخند!

توتپُس- مجموعه فروشگاهی و خدماتی توتپُس، به منظور صرفه جویی در وقت و هزینه و نیز با پیاده سازی فرآیندهای بهداشتی در خدمت شما می باشد. توتپُس ما را یاد توت و زعفران می اندازد و یادم است با خنده ای همراه بود . بر این باور شدیم که می توان با ارائه محصولات و خدمات با کیفیت و قیمت رضایتبخش لبخندی بر لبان مشتریان نیز نشاند تا راهی بیابیم که اکثر اقشار بتوانند از محصولات کشاورزی/دامداری با قیمت و کیفیت خوب بخرند و مصرف نمایند . و اینکه رقابت فکری نباید در ضعف تغذیه باشد …

در حوزه خدمات نیز توتپُس فعال است و بصورت رایگان صفحاتی به کسب و کارهای شهرستان ها اهدا می کند تا کسب و کارشان را معرفی نمایند . از جمله خدمات ساختمانی، کامپیوتری، مصالح ساختمانی، تولید محتوا و مشاوره تحقیقات، ترجمه متون از فارسی به انگلیسی و از انگلیسی به فارسی، تدریس خصوصی ریاضیات و فیزیک، زیست شناسی و زبان انگلیسی، برق کشی ساختمان، هوشمندسازی ساختمان و ویلا، پکیج های امنیتی دوربین مداربسته ساختمان و ویلا، لوله کشی، تعیمرات ، بازارهای سرمایه، الکترونیک و سایر.

ما عاری از ایراد نیستیم. ما با یاری پروردگار و اعتماد مشتریان اوج خواهیم گرفت. پیشنهادات و انتقادات شما مشتریان گرامی خدمات ما را بهتر و بهتر خواهد کرد.

به ما امتیاز دهید و نظر خود را ثبت کنید. پیشاپیش متشکریم: