14 By Info 17

تشخیص و خرید عنبر نسارا اصل | بهترین عنبرنسا

تشخیص عنبرنسا الاغ ماده از الاغ نر قطعا دشوار است اما با نظارت و بررسی و تجربه ممکن می شود . عنبر نسارا اصل یا تقلبی ؟ بهترین عنبرنسا کدام است ؟ که به اختصار عنبر نسا و یا انبر نسا هم گفته می شود مدفوع یا پشکل الاغ ماده که به تازگی زاییده باشد، است . البته تازه زاییده یک آپشن است و صرفا پشکل الاغ ماده خواص ضد ویروسی را دارد . خرید عنبرنسا اصل در بسته‌بندی جعبه ای. قیمت عنبرنسا اصل در ادامه ببینید.

معرفی کامل تشخیص عنبر نسا عنبر نسارا اصل و تفاوت عنبر نسارا الاغ ماده و الاغ نر و مقایسه عنبر نسا اصل و تقلبی در ادامه تشریح می شود . همانطور که می دانید عنبر نسا به پهن یا پشکل/مدفوع الاغ ماده گفته می شود اما موضوع نگران کننده این است که آیا عنبر نسایی که خریداری کرده ایم متعلق به الاغ ماده است یا الاغ نر؟! یا در واقع عنبر نسارا اصل خریدیم یا عنبر نسا تقلبی؟ برای خرید بهترین عنبر نسارا اصل لطفاً مطالب زیر را مطالعه کنید .

بهترین عنبر نسا را از فروشگاه توتپس بخرید . اصل بودن و کیفیت محصولات اولویت ماست .

اگر به دنبال خرید عنبر نسارا اصل هستید دیگر جستجو نکنید !!

خرید عنبر نسارا اصل

اگر پشگل/مدفوع الاغ نر مصرف کنیم چه اتفاقی می افتد؟! مدفوع/پشکل الاغ نر چه فواید یا مضرراتی دارد؟! و از همه مهمتر چطور عنبر نسا را از مدفوع الاغ نر تشخیص دهیم؟! چه تفاوتی بین ظاهر و محتویات مدفوع الاغ ماده با مدفوع الاغ نر وجود دارد؟! در ادامه برخی از روش های تشخیص عنبر نسارا اصل و تقلبی بیان می شود:

با توجه به طبع گرم حیوان نر نسبت به حیوان ماده، یکی از روش های تشخیص عنبر نسا از مدفوع الاغ نر، بوی ملایم عنبر نسارا در مقایسه با مدفوع الاغ نر می باشد. البته برای استفاده از این روش تشخیص، به عنبر نسارا و مدفوع الاغ نر توأمان نیاز است و این کار کمی برای مشتریان دشوار است. مگر اینکه بر اساس تجربه بوی عنبر نسارا را به درستی تشخیص دهید تا بتوانید عنبر نسارای تقلبی و اصلی را شناسایی کنید.

دیگر تفاوت بین مدفوع الاغ نر با عنبر نسارا، فشرده بودن مدفوع الاغ نر نسبت به عنبر نسارا (مدفوع الاغ ماده) است. البته این موضوع وقتی صادق است که علوفه یکسانی مصرف کرده باشند.

مدفوع/پشکل الاغ نر گرمی بالایی دارد و استشمام آن می تواند به مجاری تنفسی آسیب برساند یا حساسیت ایجاد کند.

محتوای عنبر نسارا از پشگل الاغ نر درشت تر است . محتویات پشکل الاغ نر از پشکل الاغ ماده یا همان عنبر نسارا فشرده تر است . البته این مورد وقتی صادق است که خوراک هر دو یکی باشد .

رنگ عنبر نسارا و مدفوع الاغ نر تفاوت چندانی ندارند و در تغذیه های مختلف می توانند مقداری متفاوت باشند. لایه رویی عنبر نسارا به رنگ قهوه ای سوخته است و داخل آن به شکل ترکیبی علوفه ریز شده (مانند کاه) فشرده می باشد. ولی بطور کلی می توان گفت رنگ رویی عنبر نسا نسبت به الاغ نر روشن تر است .

راجع به مرغوبیت و کیفیت عنبر نسارا می توان گفت عنبر نسارای الاغی که علوفه تازه می خورد نسبت به عنبر نسارای الاغی که کاه می خورد مرغوبتر و با کیفیت تر است .

خرید عنبر نسارا اصل در بسته های 6 الی 7 تایی

به تعداد 6 الی7 عدد عنبر نسارا اصل در بسته بندی کارتنی (جهت جلوگیری از آسیب ندیدن ) بسته بندی شده است که می توانید هم بصورت عمده و هم بصورت تکی خرید نمایید :

عنبر نسارا بسته بندی شده – توتپُس

خرید عنبر نسارا اصل : قیمت عمده عنبر نسارای اصل بسته بندی شده (هر بسته 6~7 عدد عنبر نسارا) : ۲۰ هزار تومان (حداقل سفارش 25 بسته ) و ارسال به تمام شهرهای ایران

قیمت فروش بسته ای عنبرنسارا (هر بسته 6~7 عدد عنبر نسارا) : ۲۵ هزار تومان

عنبر نسارا اصل را فقط از فروشگاه توتپُس بخرید …

الاغ ماده به همراه بچه الاغ

خرید عنبرنسا اصل

(عنبرنسا الاغ ماده بیابان – تحت نظارت فروشگاه توتپُس)

برای خرید جزئی و عمده به واتساپ پیام دهید :

قیمت زعفران درجه یک خراسان – قیمت روز زعفران تجارتی پر درآمد