روغن زرد گوسفندی اصل – قیمت ( فروش عمده و دبه ای ) – ۵ آذر ۱۴۰۰

روغن زرد گوسفندی اصل خراسان و کرمانشاه عمده و قیمت روغن زرد گوسفندی دبه ای و کیلویی . روغن زرد کم جوش و پر جوش – خرید روغن زرد گوسفندی خالص و روغن زرد گاوی خالص و روغن دنبه بره نرینه در فروشگاه آنلاین توتپُس – امروز ۵ آذر ۱۴۰۰

روغن زرد گوسفندی کدام شهر بهتر است ؟ بهترین روغن زرد متعلق عشایر کرمانشاه و دامداران خراسان می باشد . بهتر بودن روغن به مرغوبیت ، بو و مزه آن بستگی دارد . هرچه آذوغه گوسفند طبیعی تر و از دشت و بیابان باشد روغن زرد مرغوب تر خواهد بود. بر اساس تجربه و بررسی های انجام شده روغن زرد خراسان و کرمانشاه از جمله بهترین روغن زرد هستند . در رتبه دوم ، روغن زرد تبریز و یزد قرار دارد.

روغن زرد خوب چه ویژگی های دارد ؟ اول از همه روغن زرد باید خالص باشد . رنگ روغن زرد گوسفندی نسبت به روغن زرد گاوی زردی کمتری دارد . روغن زرد خراسان نسبت به تبریز کمرنگ تر است . روغن زرد گوسفندی بوی خوش و ملایمی دارد . سایر ویژگی ها را اینجا ببینید .

چرا قیمت روغن زرد گوسفندی در شهرهای مختلف متفاوت است ؟ روغن زرد خراسان رضوی و جنوبی و کرمانشاه بالاترین قیمت را دارند و دلیل آن مرغوبیت روغن زرد کویر و مناطق کوهستانی نسبت به مناطق مرطوب است.

چرا روغن زرد گوسفندی را از فروشگاه توتپُس بخریم ؟ ما شناخت خوبی از روغن زرد گوسفند داریم و می توانیم بهترین روغن زرد را برای شما ارسال کنیم . و به این خرسند هستیم که مشتریانمان راضی هستند.

خرید روغن زرد گوسفند به قیمت روز از فروشگاه توتپُس : بر اساس لیست قیمت روغن زرد زیر خرید کنید :

قیمت روغن زرد گوسفند عمده – آذر ۱۴۰۰ :

خرید روغن زرد گوسفندی عمده سراب : قیمت هر کیلو ۳۵۰۰۰۰ تومان

خرید روغن زرد گوسفندی خراسان : قیمت هر کیلو ۳۷۰۰۰۰ تومان

خرید روغن زرد گوسفندی کرمانشاه عمده : قیمت هر کیلو ۳۴۰۰۰۰ تومان

خرید روغن زرد گوسفندی تبریز عمده : قیمت هر کیلو ۲۵۰۰۰۰ تومان

خرید روغن زرد گاوی : قیمت هر کیلو ۲۳۰۰۰۰ تومان

خرید روغن دنبه بره نرینه : قیمت هر کیلو ۹۵۰۰۰ تومان

برای خرید جزئی روغن زرد تازه به فروشگاه «تازه خور» مراجعه کنید.

کشاورزان ، دامداران و عمده فروشان در تلگرام عضو شوید

ما به محصولات شما نیاز داریم (در تمام سال)

عضویت در تلگرام (مخصوص کشاورزان و خریداران عمده) : هر محصول که موجود شد همراه با عکس قابل مشاهده است . همچنین اعلام نیاز به محصولات نیز در اینجا اعلام می شود . قیمت عمده خشکبار و عطاری نیز در تلگرام اعلام خواهد شد.

عضویت در اینستاگرام : مشاهده تصاویر و محصولات اخیر اعلام شده از جانب کشاورزان و عمده فروشان و نیز فروشگاه توتپُس.