زردچوبه عمده | کیلویی و کیسه ای | قیمت عمده زردچوبه | ۸ آذر ۱۴۰۰

زردچوبه عمده از هند وارد ایران می‌شود و در بازار و فروشگاه ها بصورت پودر زردچوبه ( زردچوبه آسیاب شده) و زردچوبه قلم به فروش می رسد . فروشگاه توتپُس نیز یک فروشگاه عمده فروشی خشکبار و عطاری است که یکی از محصولاتی که به صورت عمده به فروش می رسد زردچوبه قلم و آسیاب شده کیلویی و کیسه ای است . قیمت زردچوبه عمده و نرخ قیمت فروش زردچوبه بروزرسانی ۸ آذر ۱۴۰۰

فروش عمده زردچوبه : برای خرید زردچوبه کیسه ای و کیلویی می توانید بصورت آنلاین خرید نموده و یا با تماس با شماره های درج شده در انتهای صفحه ، ثبت سفارش کنید .

قیمت زردچوبه عمده – قیمت کیسه ای و کیلویی زردچوبه :

قیمت زردچوبه قلم کیلویی ۳۹۰۰۰ تومان (فروش کیسه ۳۰ کیلویی)

قیمت زردچوبه آسیاب شده اعلا کیلویی ۴۵۰۰۰ تومان ( کیسه ۲۵ کیلویی)

قیمت زردچوبه آسیاب شده اعلا کیلویی ۴۸۰۰۰ تومان (خرید کیلویی)

قیمت زردچوبه قلم کیلویی ۴۷۰۰۰ تومان (خرید کیلویی)

قیمت خرید زردچوبه معمولی ۳۲۵۰۰ تومان

قیمت هر بسته ۱۰۰ گرمی زردچوبه قلم ۸۵۰۰ تومان

قیمت هر بسته ۲۵۰ گرمی زردچوبه قلم ۲۰۰۰۰ تومان

فروش عمده زردچوبه : برای خرید زردچوبه فله بصورت کیسه ای و کیلویی از طریق واتساپ ثبت سفارش دهید و یا از طریق فروشگاه عمده فروشی توتپس خرید نمایید.

زردچوبه با کیفیت : زردچوبه باکیفیت زردچوبه ای است که از قلم درجه یک زردچوبه باشد حال یا خود قلم و یا پودر شده آن. تشخیص کیفیت زردچوبه آسیاب شده از ذرات و رنگ زردچوبه قابل تشخیص است. قبل از خرید عمده زردچوبه توصیه می شود این بخش را مطالعه کنید : تشخیص کیفیت زردچوبه

بهترین زردچوبه : بهترین زردچوبه از زردچوبه قلم با کیفیت حاصل می شود . هرچه ذرات ناخالصی در زردچوبه کمتر باشد کیفیت آن بالاتر خواهد بود . متاسفانه برخی برای سود بیشتر داخل پودر زردچوبه آرد مخلوط می کنند که تشخیص آن در نگاه اول دشوار است بلکه یک راه تشخیص از طریق آب است.

پودر زردچوبه بخریم یا قلم/چوب آن ؟ اگر شناخت خوبی از قلم زردچوبه دارید و امکان آسیاب آن هم برایتان است زردچوبه قلم بخرید . در غیر اینصورت از مراکز و فروشگاه های معتبر خرید نمایید .

پرفروشترین زردچوبه : زردچوبه معمولی هرچند مطابق میل مصرف کنند نباشد بیشترین فروش را دارد .

زردچوبه رستوران و اغذیه : برای رستوران ها و سس ساندویچ متأسفانه از زردچوبه مرغوب استفاده نمی‌کنند بنابراین از مصرف زیاد آن پرهیز کنید .

سس زردچوبه مضر است ؟ اگر مطمئن باشید سس از زردچوبه درجه یک یا سالم تهیه شده باشد خیر مصرف آن مفید هم هست اما اگر از اغذیه و رستوران های شناخته نشده غذا و فست فود سفارش میدهید احتیاط کنید .

خواص زردچوبه : کاهش تورم ، آنتی اکسیدان بالا ، بهبود عملکرد مغز و تقویت اعصاب ، مؤثر در درمان افسردگی ، کمک به درمان دیابت ، جوان ماندن و افزایش عمر ، مؤثر در درمان دیابت ، ضدعفونی کننده طبیعی ، افزایش ایمنی بدن ، سم زدایی کبد ، کاهش در قاعدگی و ضد درد طبیعی ، تقویت حافظه

موارد استفاده زردچوبه : از زردچوبه بعنوان رنگ دهنده طبیعی با پذیرش طعم آن استفاده می شود ، از زردچوبه به عنوان طعم دهنده غذا ، شیرینی و مواد غذایی ، به عنوان سس ، دارو و … استفاده می شود .

روش انبارداری زردچوبه : زردچوبه بایستی در ظرف درب بسته و دور از نور مستقیم آفتاب و ظروف درب بسته یا گونی های با تراکم بالا انبارداری شود . محیط خشک و بدون رطوبت . دما پارامتر ثانویه است .