04 توسط Info Off

زرشک مرغوب | خرید زرشک با کیفیت | اناری ، پفکی

زرشک مرغوب بلاشک زرشک پفکی است که کمترین روغن به آن زده شده باشد. البته زرشک مرغوب هم می تواند از نوع پفکی و هم از نوع اناری باشد . در میان زرشک های پفکی ، زرشک مرغوب آن زرشکی است که یکدست ، کم روغن ، بدون دم ، درشت و خوشرنگ باشد . در میان زرشک های اناری ، زرشک مرغوب آن زرشکی است که خوشرنگ ، تمیز ، کم روغن و بدون دم باشد.

زرشک مرغوب : مرغوبیت زرشک براساس نوع آن تعیین می شود. در میان تمام زرشک ها ، زرشک پفکی خشک بالاترین مرغوبیت و بالاترین کیفیت زرشک را دارد.

زرشک پفکی مرغوب : از لحاظ ظاهری زرشک پفکی مرغوب آن زرشکی است که دارای رنگ قرمز جگری اما روشن باشد ، روغن زدن زرشک از آن لحاظ که خوشرنگ بماند و خوشم نشود ایرادی ندارد اما باید مقدار آن کم باشد. زرشک پفکی مرغوب باید یکدست و عاری از دانه های اناری باشد.

زرشک اناری مرغوب : زرشک اناری مرغوب آن زرشک اناری است که دارای رنگ جگری روشن ، تمیز ، بدون دم ، بدون دانه پوک و کمترین روغن باشد.

خرید زرشک مرغوب : فروشگاه توتپُس با تمرکز روی فروش با کیفیت ، دو نوع زرشک مرغوب پفکی و اناری به فروش می رساند. در صورت تمایل برای خرید زرشک مرغوب می توانید بصورت حضوری یا آنلاین خرید نمایید.

قیمت زرشک مرغوب : برای اطلاع از قیمت زرشک مرغوب اینجا را ببینید .

همچنین برای مشاوره و خرید زرشک مرغوب با شماره های مندرج در انتهای این صفحه تماس بگیرید.