عنبر نسارا – فروش آنلاین عنبر نسارا عمده و جزئی

فروش عمده عنبر نسارا به قیمت روز – فروشگاه اینترنتی عنبر نسارا عمده

خرید و فروش عمده عنبر نسارا و لبنیات الاغ با قیمت روز ۶ آذر ۱۴۰۰ – مدفوع/پشگل الاغ ماده یا همان عنبر نسا یا عنبر نسارا دارای خواص دارویی زیادی است که تولید کننده و مشتریان زیادی بخصوص در ایران و آمریکا به خود جلب کرده است.

از جمله خواص درمانی عنبر نسارا عبارت‌اند از: ضدعفونی‌کننده، ضد سرماخوردگی، ضد بیماری‌های عفونی، درمان گوش‌درد، کمک به درمان زخم ها، درمان عفونت انواع زخم، درمان دندان دردهای ناشی از سرما، درمان عفونت رَحِم، درمان قارچ رَحِم، درمان زخم‌های رَحِمی، درمان انواع بیماری‌های فیبرومی و نیز ضد خون ریزی های غیر طبیعی رحم که این مدفوع این حیوان را ارزشمند می کند.
حتی در پاره ای از تحقیقات به خواص ضد ویروسی آن مانند اثر روی ویروس کرونا نیز اشاره شده است.
عنبرنسارا که همان مدفوع الاغ ماده است دارای خواص بی نظیری است. توتپس در این مطلب به چند نمونه از خواص این محصول اشاره میکند🌱
عنبرنسارا در درمان آبریزش ناشی از سرماخوردگی و آلرژی بسیار موثر است بدین صورت که تکه ای از عنبرنسارای کامل را جدا کرده و تحت حرارت مستقیم قرار میدهیم تا زمانی که دود خروجی داشته باشد. این دود را فرد مورد نظر استشمام کرده و تاثیر شگفت انگیز آن را مشاهده خواهید کرد.
عنبرنسارا ، این داروی طلایی در درمان عفونت‌هایی همچون عفونت رحم نیز استفاده میشود.
همچنین این محصول در عفونت های گوش که موجب درد شده نیز مورد استفاده قرار گرفته و گزارش های درمانی زیادی داشته.

روش نگهداری و انبارداری عنبر نسارا: عنبر نسا را در کیسه نایلونی و در جای خشک نگهداری کنید تا خاصیت آن حفظ شود. عنبر نسا سالم که شکسته نباشد کیفیت خود را بهتر حفظ خواهد کرد. بنابراین از تحت فشار بودن عنبر نسارا و شکسته شدن آن جلوگیری کنید.

نحوه شناسایی عنبر نسا مرغوب و با کیفیت: عنبر نسا مرغوب دارای رنگ قهوه ای سوخته مایل به سیاه است و شکلی شبیه کلیه دارد. عنبر نسارا با کیفیت از الاغی بدست می آید که از علوفه های کوه و دشت و بیابان تغذیه شود نه الاغی که در طویله با کاه و … تغذیه شود . انبر نسارا مانند عسل است ! در ضمن عنبر نسارایی که در بهار بدست می آید عنبر نسارا اصل است و تمام .

عنبر نسا مرغوب و با کیفیت

سفارش خرید عنبر نسارا : با استفاده از فرم زیر مقدار عنبر نسا مورد نیاز خود را سفارش دهید و یا با شماره تلفن زیر تماس بگیرید.

شماره سفارش عنبر نسا در ایران: ۰۹۱۵۰۹۵۵۷۳۱

سفارش خرید شیر و ماست الاغ: ۰۹۱۵۰۹۵۵۷۳۱

قیمت فرآورده های الاغ ماده و قیمت روز عنبر نسارا:

قیمت عمده عنبر نسا: هر کیلو عنبر نسا که شامل حدودا ۱۲۵ قطعه عنبر نسارا است ۲۲۰ هزار تومان

قیمت هر پشگل عنبر نسارا : ۲۵۰۰ هزار تومان

قیمت هر کیلو شیر الاغ ماده: ۲۵۰ هزار تومان

قیمت الاغ ماده جوان: ۳/۵ میلیون تومان

قیمت الاغ نر جوان: ۲/۵ میلیون تومان

قیمت کره الاغ: ۱/۵ میلیون تومان

روش های استفاده از عنبر نسارا: بیشترین حالت استفاده از عنبر نسارا، سوزاندن آن و استشمام دود آن است. روشی که به ندرت مورد استفاده قرار میگیرد جوشاندن عنبر نسار و نوشیدن جوشانده آن است که گفته میشود برای بیماری های معده مفید است. گاها با مخلوط تنباکو نیز در قلیان مورد استفاده قرار میگیرد.

تشخیص عنبر نسارا اصل و تقلبی

راز نهفته در عنبر نسارا (عنبر نسارای مرغوب)

خرید عمده عنبر نسارا : ۰۹۱۰۷۶۳۹۰۲۸