فروش سیاه دانه عمده – قیمت سیاه دانه عمده ۱ بهمن ۱۴۰۱

سیاهدانه طعم تلخی دارد و با نام های سیاه تخمه ، سرنیچ سیاه ، سوخت سیاه ، کمون اسود ، شونیز و کمون هندی نیز شناخته می شود . ( بروزرسانی ۱ بهمن سال ۱۴۰۱ )

خواص سیاهدانه : سیاهدانه ضدانگل ، ضد باکتری و مسهل است . سیاه دانه باعث افزایش شیر در دوران شیردهی می شود . همچنین به خاطر وجود مواد معدنی و ویتامین های موجود در سیاهدانه برای درمان کم خونی ، میگرن ، بیماری های قلبی و درمان دیابت مفید است . سیاهدانه دارای آهن و پتاسیم فراوان بوده در نتیجه باعث تقویت سیستم ایمنی بدن ، دفع سموم خونی و یبوست می شود . مخلوط کوبیده سیاهدانه همراه با عسل بسیار برای تقویت معده و درمان بیماری های مربوط به آن مفید است . از روغن سیاهدانه برای درمان آرتروز ، التهاب لثه و همچنین کاهش قند خون استفاده می شود .

موارد مصرف سیاهدانه : از سیاهدانه در غذاها و به خصوص ترشیجات استفاده می شود . مصرف سیاهدانه کوبیده در درمان بسیاری از بیماری ها توصیه می شود . روغن سیاهدانه در درمان دردهای استخوانی و ریزش مو مورد توجه است . دمنوش سیاهدانه نیز بر تقویت دستگاه گوارش موثر است .

توجه : سیاهدانه به دلیل مزاج گرم و خشکی که دارد باید در مصرف آن دقت شود و استفاده بیش از یک تا دو قاشق چایخوری در روز باعث به خطر افتادن سلامتی فرد می‌شود .

سیاه دانه عمده بصورت کیسه ای و تناژ به فروش می‌رسد . بهترین سیاه دانه محلی و سیاه دانه مصرفی و سیاه دانه کشت ( بذر سیا دانه ) – قیمت سیاه دانه : قیمت عمده سیاه دانه و قیمت سیاه دانه عمده مخصوص کشت

فروش عمده سیاه دانه : خرید سیاهدانه کیسه ای و خرید سیاه دانه تناژ باکیفیت درجه یک در دو نوع سیاه دانه معمولی و سیاه دانه محلی

سیاه دانه معمولی : این سیاه دانه برای مصرف خانگی و دارو استفاده می شود و حدود ۹۸ درصد بازار سیاهدانه مربوط به این نوع سیاه دانه است.

سیاه دانه محلی : سیاه دانه محلی بهترین سیاه دانه است و در بازار به عنوان بذر سیاه دانه به فروش می رسد. این سیاه دانه حدود ۲ درصد حجم بازار سیاهدانه را به خود اختصاص داده است. مرغوب ترین سیاه دانه و نهایت اثرات دارویی سیاه دانه مربوط به سیاه دانه محلی می باشد.

بذر سیاه دانه : برای خرید بذر سیاه دانه مرغوب با شماره های مندرج تماس بگیرید . موجودی سیاه دانه بذر یا سیاه دانه محلی محدود می باشد.

قیمت عمده سیاه دانه – قیمت انواع سیاهدانه آذر ۱۴۰۱ :

  • قیمت سیاه دانه عمده تناژ هر کیلو ۶۰۰۰۰ تومان
  • قیمت سیاه دانه کیسه ای هر کیلو ۷۰۰۰۰ تومان
  • قیمت سیاه دانه جزئی هر کیلو ۱۱۵۰۰۰ تومان
  • قیمت سیاه دانه بذر و قیمت سیاه دانه محلی هر کیلو ۱۴۰۰۰۰ تومان

فروش سیاه دانه عمده و سیاه دانه بذر : ۰۹۱۲۵۲۰۱۷۹۹

کشاورزان و فروشندگان در تلگرام عضو شوید

خریدار محصول شما هستیم (در تمام سال)

عضویت در تلگرام (مخصوص کشاورزان و خریداران عمده) : هر محصول که موجود شد همراه با عکس قابل مشاهده است . همچنین اعلام نیاز به محصولات نیز در اینجا اعلام می شود . قیمت عمده خشکبار و عطاری نیز در تلگرام اعلام خواهد شد.

عضویت در اینستاگرام : مشاهده تصاویر و محصولات اخیر اعلام شده از جانب کشاورزان و عمده فروشان و نیز فروشگاه توتپُس.