فوریه 3, 2022 توسط Info Off

قهوه عمده | عربیکا ، ربوستا ، میکس| قیمت عمده | مهر ۱۴۰۱

فروش عمده قهوه ( بصورت حضوری و آنلاین ) ، قیمت عمده قهوه عربیکا و ربوستا | کنیا ، گواتمالا ، برزیل ، اندونزی ، کلمبیا ، جاوه ، پی بی ، اوگاندا ، اتیوپی ، میکس و … | لایت ، مدیوم ، دارک | پخش انواع قهوه ، خرید قهوه ترکیبی آسیاب اسپرسو ، قهوه ترک عمده ، قهوه فرانسه / فیلتری عمده ، خرید قهوه عمده آمریکانو ، قهوه عمده دمی ، کاپوچینو عمده ، قیمت عمده قهوه ترک ، قیمت عمده قهوه اسپرسو ترکیبی ، قیمت فله قهوه فرانسه ، قیمت کیلویی قهوه ، قیمت قهوه فوری ، لیست قیمت قهوه . خرید عمده قهوه مهر ۱۴۰۱

قهوه از دانه های سبز عربیکا و ربوستا بدست می آید . پس از فرآوری ، قهوه های میکس نیز از ترکیب این دو نوع اصلی قهوه بدست می آیند . درصد ترکیب ربوستا و عربیکا میزان مشخصی از کافئین و طعم را هدف قرار می دهد. در قهوه های ترکیبی هرچه میزان ربوستا بیشتر باشد کافئین بیشتر و رگه های ترش عربیکا کمتر است.

خرید قهوه ( کیلو‌یی و عمده ) بصورت حضوری : با مراجعه حضوری به فروشگاه توتپُس می توانید خرید قهوه را انجام دهید. برای خرید گونی قهوه، لطفاً قبل از مراجعه تماس بگیرید تا از انبار انتقال یابد.

خرید آنلاین و ارسال قهوه : مشتریان گرامی می توانند خرید قهوه را از طریق وبسایت ، واتساپ یا تماس تلفنی انجام دهند. ارسال قهوه با کلیه شهرها انجام می شود.

تولید قهوه : مهمترین کشورهایی که در تولید قهوه فعال هستند امارات ، آمریکا ، اتیوپی ، اندونزی و فرانسه هستند. رست کردن قهوه در اغلب کشورها انجام می شود که البته دارای دقت و کیفیت خروجی متفاوت هستند.

خرید قهوه میکس یک انتخاب براساس ذایقه و میزان کافئین آن میکس می‌باشد . ترکیب های ربوستا و عربیکا ۸۰/۲۰ ، ۴۰/۶۰ و ۵۰/۵۰ از جمله میکس های پرطرفدار قهوه هستند که در قهوه فروشی ها و کافه ها از محبوبیت خاصی برخوردارند . قیمت قهوه ترکیبی نیز براساس میزان ترکیب می باشد. مقدار خرید عمده قهوه نیز در قیمت نهایی آن تاثیر گذار است.

فرق قهوه ترک و قهوه اسپرسو : میزان آسیاب کردن قهوه ، ترک بودن یا اسپرسو بودن را تعیین می کند. قهوه ترک بصورت پودر و با استفاده از آسیاب کننده های صنعتی بدست می آید و قهوه اسپرسو با استفاده از آسیاب های فروشگاهی و خانگی. از طرفی دستگاه قهوه ساز هم بر اساس نوع آسیاب قهوه تعیین می شود. زیرا میزان فشار آب برای قهوه ساز ترک و اسپرسو متفاوت است. بنابراین از هر ترکیبی (عربیکا و ربوستا) می توانید قهوه ترک یا اسپرسو بدست آوردید .

قهوه اسپرسو : قهوه اسپرسو به عنوان قهوه با کافئین بالا شناخته شده است. در قهوه فروشی های بین راهی نیز بیشتر این نوع قهوه پرزنت و به فروش می رسد. دلیل آن افزایش انرژی و جلوگیری از خواب است. قهوه اسپرسو معمولا یک ترکیب ۸۰ ربوستا به ۲۰ عربیکا است که طعم آن به تلخی می زند.

قهوه ترک : قهوه ترک (از میزان آسیاب آن که بگذریم) یک قهوه با رگه های ترش غالب است. قهوه ترک معمولا یک ترکیب ۵۰ به ۵۰ و یا ۴۰ ربوستا به ۶۰ عربیکا است. این نوع قهوه دارای کافئین متوسط به پایین است.

قیمت دانه سبز قهوه عربیکا : قیمت دان سبز قهوه عربیکا و نیز دان سبز ربوستا به نسبت قهوه حرارت دیده پایین تر است زیرا فرایند تولید قهوه هزینه بر بوده و تجهیزات خاص خود را می خواهد.

رست قهوه : قهوه طی فرایند مشخص اما با تغییر از پیش تعیین شده ای رست می شود. مراکز و کارخانه های رستوری قهوه سه مدل رست را هدف گذاری می کنند : رست لایت ، رست مدیوم و رست دارک. هرچه میزان رست بیشتر باشد قهوه تلخ تر خواهد شد و میزان کربن آن بیشتر. از این رو برای داشتن یک طعم دلخواه می توان از ترکیبات اینها استفاده کرد. لازم به ذکر است که از لحاظ پزشکی ، قهوه های با رست دارک توصیه نمی شوند.

قهوه عمده تهران ، قهوه عمده مشهد ، قهوه عمده شیراز ، قهوه عمده گناوه ، قهوه عمده آبادان … ارسال و پخش قهوه به کلیه شهرها با بالاترین کیفیت و مرغوبیت در درجه رست های مورد دلخواه .

لیست قیمت کیلویی قهوه – مهر ۱۴۰۱ (قیمت ۵ کیلو) :

 • قیمت قهوه پرو عربیکا ۳۶۵۰۰۰ تومان
 • قیمت قهوه پی بی ۱۴۵۰۰۰ تومان
 • قیمت قهوه کنیا AM قیمت ۴۲۵۰۰۰ تومان
 • عربیکا کلمبیا ۴۱۰۰۰۰ تومان
 • قیمت قهوه اندونزی جاوه دارک و مدیوم ۱۵۳۰۰۰ تومان
 • قیمت قهوه ویتنام دارک و مدیوم ۱۴۳۰۰۰ تومان
 • قیمت قهوه ترکیبی ۸۰ به ۲۰ درصد میلانو ۱۹۳۰۰۰ تومان
 • قیمت قهوه ترکیبی ۵۰ ربوستا به ۵۰ درصد عربیکا ۳۳۵۰۰۰ تومان
 • قیمت قهوه ترکیبی ۷۰ به ۳۰ درصد عربیکا ۳۵۰۰۰۰ تومان
 • قیمت قهوه اتیوپی عربیکا ۳۹۰۰۰۰ تومان
 • قیمت قهوه برزیل عربیکا ۳۳۵۰۰۰ تومان

قیمت قهوه های میکس و پرکافیین در انتهای صفحه

خواص قهوه :

 • به دلیل وجود کافئین باعث افزایش انرژی و هوشیاری می شود .
 • در چربی سوزی موثر است .
 • به دلیل تحریک سیستم عصبی توسط کافئین ، باعث افزایش عملکرد فیزیکی می شود .
 • باعث جلوگیری از آلزایمر، بیماری های کبدی ، افسردگی و دیابت نوع ۲ می شود .
 • در زیبایی نیز مورد استفاده است و از ماسک قهوه برای رفع پف چشم و جلوگیری از چین و چروک استفاده می شود
 • طبق تحقیقات اخیر، خوردن ۳ فنجان قهوه در روز باعث افزایش طول عمر می شود.
 • هرچند کافئین زیاد جذاب است اما قهوه های تلخ نتیجه رست زیاد و بعبارتی سوختگی (کربن) هستند و برای بدن مضر می باشند. از اینرو قهوه های دارک برای مصرف دایم گزینه مناسبی نیستند.
 • لذا فواید قهوه برای جسم و روان زیاد است از اینرو مصرف قهوه به مقدار مناسب (نه زیاد و نه خیلی کم) را در برنامه تفریحی و غذایی خود داشته باشید.
قهوه اروه پنک

سه گروه قهوه عربیکا ، روبوستا و لیبرکا وجود دارد که در ابتدا سبز رنگ و پس از پوست کندن ، رست شدن و آسیاب به پودر قهوه قابل استفاده تبدیل می‌شوند .

قهوه عمده اتیوپی ۱۰۰ درصد عربیکا (رست مدیوم)

قهوه عربیکا پرطرفدارترین و کمیاب ترین نوع قهوه در دنیاست که مختص کشورهای عربی است . درخت این قهوه در کوهستانها و مناطق مرتفع می روید . از مهمترین کشورهایی که قهوه عربیکا دارند کنیا ، کلمبیا ، برزیل اوروگوئه می توان نام برد

قهوه ترکیبی ۳۰ درصو ربوستا و ۷۰درصد عربیکا

قهوه روبوستا مختص مناطقی با ارتفاع پایین و بیشتر در مجاورت دریا میباشد . این قهوه آب کمتری نیاز دارد و در مقایسه با قهوه عربیکا از مقاومت بیشتری در برابر شرایط بد آب و هوایی برخوردار است. همچنین قهوه روبوستا که در اندونزی به قهوه جاوا معروف است به دلیل داشتن کافئین بیشتر، از مقاومت بیشتری در برابر افت و حشرات برخوردار می باشد.

تفاوت های قهوه عربیکا با قهوه روبوستا :

دانه های قهوه عربیکا تخت و صاف و بیضی شکل هستند در صورتی که دانه های قهوه روبوستا کوچکتر و گرد است . دانه قهوه عربیکا دارای انحنا در خط وسط لوبیای قهوه است اما ربوستا دارای خط صاف در وسط لوبیای قهوه بوده که انحنا ندارد .

قهوه ویتنامی ۱۰۰درصد ربوستا

از نظر قیمت قهوه عربیکا از قهوه روبوستا گران تر است چراکه هم از محبوبیت بیشتری برخوردار است هم اینکه بخاطر حساسیت نسبت به آب و هوا و آفات این گیاه کمیاب تر است .

قهوه پرو ۱۰۰درصد کافئین

قهوه روبوستا میزان کافئین بیشتری نسبت به قهوه عربیکا دارد که همین موضوع باعث شیرین تر بودن قهوه عربیکا و تلخ بودن قهوه ربوستا می شود .

میزان اسیدیته یا همان مقدارطعم ترشی که قهوه در کنار طعم تلخ آن دارد در قهوه عربیکا بیشتر از قهوه روبوستا است .

به طور کلی تلخی قهوه روبوستا از قهوه عربیکا بیشتر است. قهوه عربیکا چربی بیشتری نسبت به قهوه روبوستا داشته و به همین دلیل در کافه ها بهتر است در کنار کیک های خامه ای از قهوه ربوستا استفاده شود .

قهوه برزیل ۱۰۰درصد عربیکا

قهوه برزیل : قهوه ی برزیل دارای کافئین کم تا متوسط است و درصد بیشتری آن معمولا مدیوم رست است . قهوه برزیل ۸۰ درصد از نوع عربیکا و ۲۰ درصد از نوع روبوستا است و طعم آن تلخ و شیرین آجیلی شکلاتی است . طعم ملایم قهوه برزیل باعث شده که برای دارک رست ایده آل باشد اما برشته کردن زیاد آن باعث ایجاد طعم تلخ در این قهوه می شود .

عمده فروشی قهوه : برای خرید عمده قهوه در هر شهری که هستید می توانید اینترنتی سفارش دهید . فروشگاه عمده فروشی توتپُس صرفاً محصولات با کیفیت درجه یک عرضه می کند. فروشگاه توتپُس هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری آماده فروش قهوه عمده و جزئی میباشد .

خرید عمده قهوه : فروش عمده قهوه در کارتن ها و بسته‌بندی ۵ کیلویی قهوه ، بسته بندی قهوه ۲ کیلویی ، بسته بندی ۷ کیلویی و کارتن ۱۰ کیلویی قهوه فراهم شده است. سفارشتان را بر اساس میزان فروش ثبت نمایید.

قهوه اسپرسو و نحوه بدست آوردن آن : قهوه اسپرسو یکی از پر مصرف ترین قهوه ها در ایران است . اگر فروشنده قهوه هستید قطعا یکی از پر فروش ترین قهوه ها ، قهوه اسپرسو می باشد. اگر می خواهید به هر دلیلی همچون شب امتحان ، رانندگی در شب یا انتظار شیرین یک دیدار بیشتر از توان خود بیدار بمانید بهترین قهوه ، قهوه اسپرسو است که به دلیل داشتن مقدار زیاد کافئین سلولهای خواب مغز را بیدار کرده و باعث بالا رفتن زمان بیداری شما میشود . قهوه اسپرسو از ایتالیا متولد شده و نسبت به سایر قهوه ها ، کافئین بیشتری دارد . برای درست کردن قهوه اسپرسو ۷گرم پودر قهوه کاملا آسیاب شده را با آب ۸۸ درجه که ۹بار فشار دارد ، از میان پودر قهوه رد کرده تا قهوه ی اسپرسو ایتالیایی بدست آید. قهوه ی تازه بوداده بهترین چیز برای داشتن یک اسپرسوی عالی است که اگر زمانی که از برشته شدن(رست شدن) قهوه می گذرد بین ۷ تا ۲۱ روز باشد ، اسپرسوی بدست آمده بهترین طعم را خواهد داشت .

چگونه بوسیله موکاپات قهوه اسپرسو عالی درست کنیم؟

قهوه اسپرسو به عنوان پایه نوشیدنی های دیگری از جمله بلک اند وایت ، لته ، کاپوچینو ، امریکانو و دیگر نوشیدنی های این دست می باشد .قهوه ی اسپرسو به دلیل غلظتی که دارد در فنجان های کوچک سرو می شود .برای تهیه قهوه اسپرسو دو روش موکاپات و استفاده از دستگاه اسپرسو ساز وجود دارد . برای تهیه اسپرسو با استفاده از موکاپات نیاز به پودر قهوه با آسیاب مدیوم داریم . ابتدا آب جوش را در مخزن موکاپات ریخته به صورتی که آب جوش تا زیر سوپاپ پر شود . سپس قهوه را به حالتی که فشرده نباشد داخل فیلتر موکاپات بریزید . در پایان پارچ موکاپات را روی آن محکم کنید . موکاپات را روی شعله زیاد گاز قرار دهید تا جایی که عصاره قهوه از لوله ی پارچ شروع به خارج شدن کند ، در ابتدای این زمان شعله ی گاز را کم می کنیم و زمانی که دیگر عصاره قهوه خارج نمیشد بلافاصله شعله را خاموش کنید . دقت کنید که اگر این زمان طولانی شود قهوه می‌سوزد . در نهایت در صورت تمایل می توانید در ظرفی جداگانه مقداری از قهوه را با شکر ترکیب کنید تا محلول سفت و منسجمی بدست آید، سپس فوم بدست آمده را با باقی قهوه در یک فنجان ریخته و میل نمایید .

برای تهیه لاته اسپرسو میتوانید به قهوه اسپرسو بدست آمده مقداری شیر گرم شده اضافه کنید .

قهوه ترک : از دیگر قهوه های مورد علاقه ایرانیان قهوه ترک است . قهوه ترک نوعی خاص از دانه های قهوه نیست بلکه به شیوه ی خاص آماده سازی قهوه گفته می شود . دانه های قهوه ترک بیشترین میزان پودر و ریز شدن را دارند و این قهوه از دانه های تازه برشته شده و آسیاب شده دقیقا پیش از جوشاندن بدست می‌آید . در کل قهوه ترک را نمی‌جوشانند و برای مدت زمان کافی قهوه ی آسیاب شده را در آب داغ فرو برده تا قهوه طعم و مزه ی خود را پس دهد . میزان قهوه برای هر فنجان بین ۱ تا ۲ قاشق چایخوری بوده و میزان آب مورد نیاز تقریبا ۹۰میلی لیتر است . در ترکیه ۴ درجه شیرینی برای قهوه در نظر می گیرند که شامل : ۱_ ساده (بدون شکر بود ) ۲_آز شکرلی(کم شکر) ۳_اُرتا شکرلی (شکر متوسط دارد) ۴_چُک شکرلی (به معنای پر شکر بوده و شامل ۱.۵ تا ۲ قاشق چایخوری شکر میباشد.

قهوه ترکیبی عربیکا ۲۰درصد و ربوستا ۸۰درصد

قهوه فرانسه عمده ( خرید عمده قهوه فرانسه کارتونی ) : یکی دیگر از قهوه های لوکس پر مصرف و پر طرفدار ، قهوه فرانسوی است. قهوه فرانسه در کافی شاپ ها از جمله پر فروش ترین قهوه ها می باشد. قهوه فرانسه نسبتا رقیق و دارای کافئینکم است. فروشگاه های قهوه و کافی شاپ ها بر اساس میزان فروش به هر میزان می توانند قهوه مورد نیاز خود را خرید نمایند.نحوه ی سرو قهوه فرانسه در لیوان یا فنجان بزرگ است. قهوه ی فرانسه با نام های قهوه فیلتری و قهوه چکه ای نیز شناخته می‌شود. برای درست کردن قهوه فرانسه از دستگاه فرنچ پرس یا قهوه ساز برقی استفاده می شود.

قهوه جاوا ۱۰۰درصد

قهوه جاوه : ظاهر دانه های قهوه عربیکای جاوه اکثرا کشیده و صاف و کمی نقره ای رنگ است. از بین قهوه های روبوستا گران ترین قهوه،قهوه جاوه است. نوع قهوه تهیه شده برای قهوه جاوه ۱۰درصد عربیکا و ۹۰ درصد روبوستا است.

قهوه کلمبیا : قهوه کلمبیایی یکی از بهترین و با کیفیت‌ترین قهوه‌های عربیکای موجود در جهان است . این قهوه که به صورت سنتی شسته می‌شود در فرایند‌های جدیدتر همراه با مواد طبیعی ، عسل و تخمیرهای اسیدی و لاکتیکی بدست می‌آید . در کلمبیا فقط قهوه عربیکا پرورش می دهند . برزیل و ویتنام نیز از جمله تولیدکنندگان مطرح قهوه هستند که قهوه عربیکا و روبوستا را پرورش می دهند . در کلمبیا سه نوع قهوه عربیکا دیده می شود به نام های بوربون، تیپیکا و کاتورا . از دیگر انواع قهوه کلمبیایی می توان به قهوه کاستیلو و تابی نیز اشاره کرد . برای چشیدن طعم واقعی قهوه کلمبیا حتما قهوه منطقه هویلا را تهیه کرده و امتحان نمایید . فروشگاه توتپُس با ارائه قهوه هایی با کیفیت و طعم واقعی قهوه در خدمت شماست .

راهنمای خرید عمده قهوه با کیفیت:

دو دو زمان متفاوت می توان قهوه را بررسی کرد : ۱_ قبل از دم کردن قهوه و با توجه به شکل ظاهری آن ۲_ بعد از دم کردن قهوه و با دقت در عطر و رنگ و طعم قهوه بدست آمده

دانه های قهوه در داخل خود روغن داشته که در طعم خاص و چرب بودن قهوه موثر است اما در صورت خروج روغن از دانه قهوه و چرب بودن سطح دانه ها به معنای خرابی دانه های قهوه و شروع فساد آن می باشد . در نتیجه از شرایط ظاهری دانه قهوه این است که سطح براق و روغنی نداشته باشد .

دانه های قهوه باید حالت یکدست هم از نظر اندازه و هم رنگ داشته باشند . در صورتی که اندازه دانه های قهوه یکدست نباشد به این معناست که رست شدن به درستی انجام نشده و دانه های درشت تر مانع از رست شدن دانه های کوچکتر شده اند .

از نکات مهم برای نگهداری قهوه این است که به هیچ وجه نباید در معرض رطوبت باشد .

لیست قیمت قهوه های فوری ( بالای ۳۰ کیلو ):

کافی میکس هرکیلو ۱۴۰/۰۰۰ تومان

هات چاکلت و وایت چاکلت هر کیلو ۱۳۰/۰۰۰ تومان

کاپوچینو هر کیلو ۱۴۰/۰۰۰ تومان

چای ماسالا هر کیلو ۱۲۰/۰۰۰ تومان

کافی میت ( کرایمر ) هر کیلو ۱۵۰/۰۰۰ تومان

گلد برزیل هر کیلو ۴۵۹/۰۰۰ تومان

کلاسیک هند ( اسپرسو فوری ) هر کیلو ۲۵۹/۰۰۰ تومان

لیست قیمت میکس های پرکافئین (۶۰ تا ۲۰۰ کیلو):

۱۰۰درصد روبوستا ، میکس اقتصادی (پر کافئین ، پرخامه، تلخی استاندارد) ۱۵۵/۰۰۰ تومان

۱۰۰درصد روبوستا ، رست مدیوم (پرکافئین ، پرخامه،خوش طعم) ۱۷۵/۰۰۰ تومان

۱۰۰ درصد روبوستا، میکس قهوه ای (تلخی شدید ، دهن خشک کن ، مخصوص ترک اعتیاد ) ۱۶۵/۰۰۰

۹۰درصد روبوستا ، میکس مشکی (پرکافئین با کمی عربیکا مدیوم دارک) ۲۶۰/۰۰۰ تومان

۷۰درصد روبوستا، میکس قرمز( کافئین خوب،مزه دلچسب ) ۲۵۰/۰۰۰ تومان

قهوه ترک A ، روبوستا۷۰ (فوم خوب ، تلخی استاندارد) ۲۳۰/۰۰۰ تومان

لیست قیمت میکس های کافی شاپی (۵۰ کیلو):

۹۰درصد روبوستا، میکس مشکی آماتا (فول کافئین و خوش طعم) ۲۴۰/۰۰۰ تومان

۳۰درصد عربیکا ، میکس قرمز آماتا (رگه ترشی،خوشمزه و پرطرفدار) ۲۹۵۰۰۰ تومان

۵۰درصد عربیکا ، میکس آبی آماتا (دارای کافئین متوسط ، طعم بالانس) ۳۵۵۰۰۰ تومان

۷۰درصد عربیکا ، میکس طلایی آماتا (ترشی محسوس ، باب میل عربیکاخورها) ۳۶۵۰۰۰ تومان

۱۰۰درصد عربیکا ، میکس نارنجی آماتا (کاملا ترش ، لایت و کم کافئین) ۴۳۵/۰۰۰ تومان

قهوه ترک عربیکا ، درجه یک ( دارای فوم عالی ، تلخی کم ) ۲۴۰/۰۰۰ تومان

قیمت عمده قهوه اسپرسو ( قیمت خرید عمده ای و کارتنی قهوه اسپرسو اصل ) :

 • قیمت عمده قهوه اسپرسو کارتن ۲ کیلویی ۲۶۵۰۰۰ تومان
 • قیمت عمده قهوه اسپرسو کارتن ۵ کیلویی ۲۵۱۰۰۰ تومان
 • قیمت عمده قهوه اسپرسو کارتن ۱۰ کیلویی ۲۳۵۰۰۰ تومان

قیمت عمده قهوه ترک ( قیمت کارتنی قهوه ترک اصل ) :

 • قیمت عمده قهوه ترک کارتن ۲ کیلویی ۲۳۵۰۰۰ تومان
 • قیمت عمده قهوه ترک کارتن ۵ کیلویی ۲۳۲۰۰۰ تومان
 • قیمت عمده قهوه ترک کارتنی ۱۰ کیلویی ۲۲۹۰۰۰ تومان

قیمت عمده قهوه فرانسه ( قیمت کارتنی قهوه فرانسه اصل ) :

 • قیمت عمده قهوه فرانسه کارتن ۲ کیلویی ۱۷۷۰۰۰ تومان
 • قیمت عمده قهوه فرانسه کارتن ۵ کیلویی ۱۶۹۰۰۰ تومان
 • قیمت عمده قهوه فرانسوی کارتنی ۱۰ کیلویی ۱۶۱۰۰۰ تومان
قهوه عمده عربیکا و ربوستا

قیمت تناژ قهوه – شهریور ۱۴۰۱ :

 • تماس بگیرید

فروش عمده قهوه عربیکا ، فروش عمده قهوه اندونزی ، فروش عمده قهوه ویتنام ، فروش عمده قهوه اوگاندا ، فروش عمده قهوه برزیل ، فروش عمده قهوه گواتمالا و … خرید عمده قهوه ترکیبی اصل

نکته : قیمت قهوه خالص عربیکا ، قیمت قهوه میکس عمده ، قیمت قهوه اصل ربوستا ارائه شده اند. در خرید قهوه میکس بایستی دقت داشت تا نسبت صحیح باشد.

قهوه کنیا عمده ۱۰۰درصد عربیکا

قهوه میکس عمده : کلیه سفارشات قهوه میکس عمده فراهم شده و ارسال می شود. برای ثبت سفارش نسبت ترکیب قهوه یا نام میکس مدنظر خود و نیز وزن کلی را در واتساپ ارسال کنید .

سفارش خرید قهوه کارتنی : برای خرید عمده قهوه در واتساپ پیام دهید.

قهوه آرزوی مرگ ساخت آمریکا

کلا سه نوع رست قهوه داریم : لایت ، مدیوم و دارک که هرچه میزان رست قهوه بیشتر باشد آن قهوه تلخ تر است که در نتیجه در این سه نوع رست ، قهوه دارک تلخ ترین نوع سپس مدیوم و در پایان قهوه لایت که از تلخی کمتری برخوردار است .

بهترین قهوه های فوری در سال ۲۰۲۲ :

هرچند مصرف قهوه های فوری توصیه نمیشود اما در زیر بهترین قهوه های فوری بیان شده است (دلیش دات کام)

 • Starbucks VIA Instant Pike Place Roast
 • Nescafé Clásico Dark Roast Instant Coffee
 • Nescafé Clásico Dark Roast Instant Coffee
 • Waka Light Roast Instant Coffee
 • illy Ground Intenso Instant Coffee Dark Roast
 • Waka Medium Roast Decaffeinated Instant Coffee
 • Alpine Start Dairy-Free Coffee + Creamer Instant Latte
 • Oslo Specialty Instant Coffee
 • Alpine Start Dairy-Free Dirty Chai Tea Instant Latte
 • Four Sigmatic Instant Mushroom Coffee With Lion’s Mane
 • How We Picked These Products
 • قیمت ها را می توانید به دلار در آمازون ببینید.

بهترین دستگاه های قهوه ساز اسپرسو :

 • De’Longhi Magnifica ESAM4200
 • De’Longhi Magnifica S Smart, ECAM250
 • Melitta SOLO & Perfect Milk E957-103
 • Gaggia Brera
 • gaggia-anima
 • De’Longhi Magnifica Evo ECAM 292.81
 • Gaggia Cadorna
 • Sage Bambino
 • Sage Bambino Plus
 • Gaggia Classic Pro
 • Sage Barista Express
 • Sage Barista Pro
 • ECM Casa V
 • ECM Classika PID
 • Sage Dual Boiler (قیمت ها را در آمازون ببینید)

خرید قهوه:

سایر قهوه ها نظیر گواتمالا ، نیکاراگوآ ، کارولینا و اوگاندا نیز موجود است. می توانید لیست خرید خود را به واتساپ پیام دهید.