خرید زیره سبز | قیمت عمده زیره سبز و زیره سیاه | اردیبهشت ۱۴۰۱

خرید زیره سبز و زیره سیاه – قیمت عمده فله زیره سبز و قیمت زیره سیاه عمده اردیبهشت ۱۴۰۱ منظور از زیره سیاه همان زیره کوهی است . زیره کوهی بصورت عمده موجود است. زیره سبز عمده موجود است . خرید زیره سیاه و زیره سبز ۲۰۰ گرمی ، خرید زیره ۱۵۰ گرمی و یک کیلویی امسالی

برای خرید زیره تازه و امسالی بصورت گرمی بسته بندی شده ( بسته های ۱۰۰ ، ۲۰۰ و ۳۰۰ گرمی ) برند توتپس به فروشگاه مراجعه کنید. خرید حضوری زیره هم امکان پذیر است.

بهترین زیره سیاه زیره جنوب خراسان و کرمان است . از جمله روستای کیبر ( گناباد و حوالی تایباد و تربت حیدریه ) ، حوالی زوزن، کوهای کرمان و برخی از مناطق سیستان و بلوچستان. رتبه دوم زیره سیاه متعلق به روستای کلات مشهد است . زیره افغانستان نیز از جمله زیره های مرغوب می باشد. برای خرید زیره کوهی اصل با شماره های مندرج تماس بگیرید.

قیمت عمده زیره سیاه و زیره سبز – زیره فله – اردیبهشت ۱۴۰۱ :

قیمت عمده کیسه ۳۰ کیلو به بالا هر کیلو زیره سبز ۱۰۸۵۰۰ تومان ( کف قیمت ۱۰۵۰۰۰ هزار تومان )

قیمت عمده هر کیلو زیره سیاه افغان ۱۶۵۰۰۰ تومان

قیمت عمده هر کیلو زیره سیاه کیبر (گناباد و تربت) ۸۵۰۰۰۰ تومان

قیمت عمده هر کیلو زیره سیاه کرمان ۳۷۰۰۰۰ تومان

قیمت زیره سبز آسیایی مخلوط ۷۵۰۰۰ تومان

قیمت خرید زیره سبز و زیره سیاه بسته‌بندی – اردیبهشت ۱۴۰۱ :

قیمت خرید زیره سبز ۱۰۰ گرم ۱۶۰۰۰ تومان

قیمت خرید زیره سیاه اصل ۱۰۰ گرم ۸۵۰۰۰ تومان

قیمت خرید زیره یک کیلو ۱۴۰۰۰۰ تومان

قیمت خرید یک کیلو زیره سیاه کرمان : ۴۷۰۰۰۰ تومان

قیمت خرید یک کیلو زیره سیاه کیبر-گناباد : ۷۵۰۰۰۰ تومان

سفارش خرید زیره عمده و جزئی در فروشگاه خشکبار توتپُس

خرید زیره سبز کیسه ای ۰۹۱۲۵۲۰۱۷۹۹ (ارسال به تمام شهرها)

خرید زیره سیاه کیلویی ۰۹۱۲۵۲۰۱۷۹۹ (ارسال به تمام شهرها)

زیره سبز (۸۰ درصد)
زیره سبز (۸۰ درصد)
زیره سبز (۹۰ درصد)
زیره سیاه کوهی
خرمن زیره
زیره کوهی

برای فروش زیره سبز و زیره سیاه در فروشگاه های عطاری و خشکبار ، بهترین انتخاب زیره تمیز شده ۹۸ درصد است . اما خریداران عمده می توانند زیره های ۶۰ درصد خلوص به بالا را خریداری کرده (با قیمت پایین‌تر) و سپس بوجاری کنند . البته قبل از این که اقدام به خرید نمایید محاسبات حمل و نقل ، هزینه بوجاری و هزینه انبارداری و سود خالص را در نظر داشته باشید .

زیره افغانستان ( زیره سبز افغان ) : در افغانستان نیز زیره سبز و زیره کوهی تولید و برداشت می شود . قیمت زیره افغان به نسبت از زیره ایران پایین تر است .

به کشاورزان محترم نیز توصیه می شود حتی الامکان زیره را تمیز کنند و این تمیز کردن در صورت داشتن وقت آزاد ، مقرون به صرفه (افزایش قیمت خرید زیره) خواهد بود .

راهنمایی خرید زیره سبز : اکثر مصرف کنندگان زیره علاقمند به زیره تمیز هستند . به دلیل بالا بودن قیمت زیره سیاه ، زیره سبز بیشترین مصرف را دارد . برای خرید زیره سبز با کیفیت به بو ، تمیزی و شکل ظاهری آن دقت کنید.

راهنمایی خرید زیره سیاه : در زیره سیاه تقلب زیاد است . گاهی زیره سبز تفت داده را به آن می افزایند و گاهی رنگ تقلبی. سعی کنید با کسب تجربه ، زیره سیاه را از جای معتبر خرید کنید.

بهترین زیره سبز : هرچه بوی زیره سبز بیشتر باشد و تمیز نیز باشد آن زیره مرغوبتر و با کیفیت خواهد بود .

بهترین زیره سیاه : اولین پارامتر تشخیص مرغوبیت زیره سیاه بوی بسیار زیاد آن است . هرچه بوی زیره سیاه بیشتر باشد و تمیزتر ، کیفیت بالاتری خواهد داشت . مراقب غش در زیره سیاه باشید !

خواص زیره سبز : مقوی معده ، درمان نفخ ، آرامش بخش ، طبع گرم و درمان سرد مزاجی ، تقویت قوای جنسی

فرق زیره سیاه و زیره سبز : زیره سیاه خواص دارویی بیشتر ، عطر و بوی چند برابر و طعم خوبی دارد . اگر زیره سیاه را در ظرف درباز بزارید کل خانه را بو میگیرد. رنگ زیره کوهی قهوه ای پر رنگ است و رنگ زیره سبز سبز کدر کم رنگ.

برای خرید جزئی زیره ( سیاه و سبز ) و دریافت نمونه به فروشگاه مراجعه کنید. ( بسته های ۱۰۰ گرمی ، ۲۰۰ گرمی ، ۵۰۰ گرمی و یک کیلویی زیره ) یا از طریق واتساپ ثبت سفارش کنید.

بهترین زیره سبز و زیره سیاه

تامین تناژ زیره . تماس بگیرید