02 توسط Info Off

خرید هل | بسته ای ، کارتن ، کیلویی | قیمت هل عمده | آذر ۱۴۰۱

خرید هل عمده بسته ای ۲۰ تایی ، کارتن ۱۰ کیلویی هل و بسته ۱ کیلویی هل به قیمت عمده هل . فروش عمده هل (کلی) بصورت فروش هل بسته بندی شده ۲۵ گرمی ، هل عمده کارتنی ، هل کیلویی و برند . قیمت عمده هل : قیمت هل اکبر عمده ، قیمت عمده هل بنفش ، قیمت هل سبز عمده ، قیمت هل زرد عمده ، هل اکبر اصل – آذر ۱۴۰۱

فروش ویژه هل درجه یک درشت در کارتن های ۵ کیلویی :

  • کارتن ۵ کیلویی ۳/۵۰۰/۰۰۰ تومان
  • کارتن ۱۰ کیلویی ۶/۷۰۰/۰۰۰ تومان
  • بسته ۲۵ کیلویی ۱۶/۵۰۰/۰۰۰ تومان

فروش هل اکبر بنفش – تاریخ جدید (مهر) :

  • بسته کیلویی ۷۳۵۰۰۰ تومان
  • کارتن ۱۰ بسته یک کیلویی ۷/۱۸۰/۰۰۰ تومان
  • کارتن ۱۰ بسته نیم کیلویی ۳/۸۵۰/۰۰۰ تومان

همه دانه ها تو پر و سبز هستند.

فروش ویژه هل
فروش ویژه هل

روش های خرید هل از فروشگاه توتپُس :

  • خرید بصورت حضوری (فروشگاه توتپُس)
  • خرید بصورت آنلاین (بخش فروشگاه اینترنتی)
  • خرید از طریق واتساپ (سفارش و پرداخت کارت به کارت)
  • خرید و پرداخت در محل با کارت خوان (مخصوص تهران)

توضیحات لازم قبل از خرید هل :

هل اکبر بنفش (متوسط 8 میل) : یکی از برندهای مطرح هل ، هل اکبر است که در سه بسته‌بندی بنفش ، سبز و نارنجی عرضه می شود. بهترین نوع آن ، هل سایز ۸ میل بنفش است که قیمت هل بنفش اکبر از سایر هل ها آن بیشتر است. به هل بنفش هل اعلا هم نیز می گویند. هل هرچه سبزتر باشد تازه تر است . دقت شود هر برند نام گذاری متفاوتی برای گرید های مختلف کیفی و مرغوبیت هل در نظر گرفته اند . بنابراین هنگام خرید هل دقت کنید.

هل سبز (هل درجه یک) : نوع دیگر هل درجه یک با نام هل سبز اکبر متداول است. این هل از کیفیت درجه یک برخوردار است. بوی تند اندازه متوسط به بالا و رنگ ۹۰ درصد سبز از ویژگی های اصلی این نوع هل است . این نوع هل نیز از بهترین هل های بازار است.

هل زرد یا شکسته : هل زرد در گرید کیفی درجه دو قرار دارد . رنگ این هل سبز کم رنگ مایل به زرد است. پودر هل از این نوع هل بدست می آید. از این هل برای طعم دهنده ها در شیرینی ، رستوران و مواد غذایی صنعتی بصورت آسیاب شده استفاده می شود. در برند اکبر این نوع هل در بسته بندی به رنگ نارنجی است.

هل اکبر بنفش – فروش کارتنی و کیلویی

قیمت عمده هل بنفش – آذر ۱۴۰۱:

خرید یک کیلو هل : قیمت عمده هل بنفش خرید حداقل یک کیلوگرم ۷۶۵/۰۰۰ تومان (این هل در گرید کیفیتی اعلا می باشد و از جمله بهترین هل های بازار است) سایز متوسط ۸ میل و تاریخ تولید جدید ۲۰۲۲

خرید یک کارتن ۱۰ کیلویی هل : قیمت کارتنی هل هر کارتون ۱۰ کیلویی هل اکبر بنفش ۷/۴۹۰/۰۰۰ تومان (اصل) سایز ۸ میل و تاریخ جدید ۲۰۲۲

قیمت عمده هل سبز – آذر ۱۴۰۱ :

قیمت عمده هل سبز هر کیلو ۷۱۵/۰۰۰ تومان (این هل در گرید کیفیتی درجه یک است و بیشتر مصارف خانگی از این نوع هل است)

قیمت هر کارتون ۱۰ کیلویی هل اکبر سبز ۶۹۰/۰۰۰ تومان

قیمت عمده هل نارنجی – آذر ۱۴۰۱ :

قیمت عمده هل نارنجی یا زرد ( هل شکسته ) هر کیلو ۵۶۰/۰۰۰ تومان (این هل برای مصارف شیرینی ، طعم دهنده های صنعتی و بطور کلی مصارف صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد)

قیمت هل شکسته کیلویی ۵۵۰/۰۰۰ تومان (هل آسیاب شده برای ارده و شیرینی موجود است)

قیمت هر کارتون ۱۰ کیلویی هل شکسته ۵/۲۰۰/۰۰۰ تومان

قیمت هل آسیاب شده مخصوص ارده و شیرینی ۵۵۰/۰۰۰ تومان کیلویی

هل شکسته – نارنجی

فروش عمده هل برندهای گواتمالا ، ماس و mtc :

قیمت هل گواتمالا P1 عمده هر کیلو ۷۲۰۰۰۰ تومان

قیمت هل گواتمالا فیل نشان عمده هر کیلو ۷۳۰۰۰۰ تومان

قیمت هل گواتمالا شکسته عمده هر کیلو ۴۸۰۰۰۰ تومان

قیمت هل ماس ۸ میل هندی عمده هر کیلو ۸۱۰۰۰۰ تومان

قیمت هل mtc هشت میل عمده هر کیلو ۷۸۵۰۰۰ تومان

هل اتابک ۸ میلیمتر کیلویی ۸۲۰/۰۰۰ تومان

فروش عمده هل اعلا سبز و بنفش

هل مرغوب درشت
هل ماس عمده ، اصل هندی

خرید بسته ای هل – فروش برند توتپُس :

قیمت خرید بسته هل ۴۰ گرمی اعلا ۴۰۰۰۰ تومان

خرید هل بسته ای ۱۰۰ گرمی ۹۰۰۰۰ تومان

خرید هل بسته ۲۰۰ گرمی ۱۸۰۰۰۰ تومان

خرید هل نیم کیلویی ۴۵۰۰۰۰ تومان

خواص هل : تقویت کننده معده ، بهبود تکلم ، ضد سردی ، افزایش میل جنسی ، خوش بو کننده دهان ، بهبود گردش خون ، سم‌زدایی ، ضد آسم ، ضد اسپاسم ، ضد میکروب ، ضد افسردگی

تشخیص کیفیت هل : هل هرچه سبز تر و درشت تر باشد مرغوب تر است . دانه ها توپر و دارای حداقل تو خالی . زرد بودن و ریز بودن از کیفیت هل می کاهد. هرچه هل تازه تر باشد سبزتر خواهد بود . هل با کیفیت بوی تندی دارد. به تاریخ تولید و بسته بندی هل دقت کنید . اگر بسته بندی برند می‌خرید حتما پلمپ بودن آن را چک کنید . تعداد دانه های سیاه داخل پوسته هل نیز نشان مرغوبیت هل خواهد بود. هرچه تعداد این دانه های سیاه بیشتر باشد هل مرغوب‌تر و پر محتواتر خواهد بود .

بهترین هل : بهترین هل ، هل سبز درشت است حال در هر برندی باشد. البته هل خوب باید بو و طعم تندی داشته باشد ، دانه های سیاه بیشتری داشته باشد و تاریخ تولید آن جدید باشد. برای خرید بهترین هل میتوانید از فروشگاه توتپُس سفارش دهید. ارسال نمونه هل امکان پذیر است .

هل سبز درجه یک
هل اکبر بنفش
هل اتابک
هل mtc
هل اتابک

عناصر و مواد تشکیل دهنده هل و درصد آن در هر صد گرم :

عناصر تشکیل دهنده هل (هر صد گرم هل) – مرجع نیوشا

اطلاعات مخصوص مصرف کنندگان هل

(خریداران و فروشندگان عمده هل نیاز ندارند)

در ادامه اطلاعات لازم در مورد خواص هل ، موارد مورد استفاده هل ، عناصر تشکیل دهنده هل و … برای آشنایی بیشتر مصرف‌کنندگان با هل آورده شده اند . معامله گران عمده هل نیاز چندانی به مطالب زیر ندارند و فقط در معاملات بایستی به کیفیت و قیمت توجه لازم داشته باشند.

هل به شکل دانه های سیاه رنگی است که درون غلاف های سبز مایل به زرد کدر قرار گرفته است. خاصیت درمانی هل به دلیل وجود ترکیبات شیمیایی مفید در آن است. عنصر منگنز در هل عملکرد غده ی تیروئید را تنظیم می کند و باعث خنثی کردن رادیکال های آزاد می شود .

عنصر روی در هل باعث تقویت سیستم ایمنی و ارتقای سلامت بدن می شود. هل همچنین منبع غنی از پتاسیم و منیزیم است. این دو ماده ی معدنی منحصر به فرد، به کاهش فشار خون بالا و بهبود سلامت قلب کمک می کنند. هل دارای میزان قابل توجهی از مس، آهن و فسفر است که از سفید شدن موی سر جلوگیری می کنند، سطح انرژی بدن را افزایش می دهند و به تقویت استخوان ها کمک می کنند.

هل سرشار از روغن های ضروری برای بدن است. هل نیز مانند سایر ادویه جات سرشار از روغن های ضروری است. عطر این گیاه به دلیل وجود ترکیبات روپینن، سابینن، میرسن، لیمونن، سینئول، ترپینن، سیمِن، ترپینولن، ترپینِن، ترپینئول، لینالول، لینالیل استات، سیترونلول، نرول، متیل اوژنول و ترانس نرولیدول است.

هل دارای آنتی اکسیدان های قوی برای بدن است.

هر ۱۰۰ گرم دانه هل حاوی 28 میلی گرم منگنز است. منگنز آنتی اکسیدانی قدرتمند و یک کوفاکتور برای آنزیم سوپراکسید دیسموتاز است. منگنز با رادیکال های آزاد مبارزه می کند و با از بین بردن التهاب در بدن، رشد طبیعی سلول ها را تنظیم می کند. هل سرشار از آنتی اکسیدان ها و ویتامین C است. این ترکیبات در هل روند پیری سلول ها را کند می کنند.

ویتامین ها و مواد معدنی موجود در هل : بدن به مواد معدنی و ویتامین های کافی برای رشد و ترمیم بافت ها و سلول های آسیب دیده نیاز دارد. آسیب سلولی معمولا به دلیل عواملی مانند استرس و بیماری ها ایجاد می شود. با مصرف مواد غذایی حاوی ویتامین ها، مواد معدنی و آنتی اکسیدان ها خطر ابتلا به بیماری های مختلف کاهش می یابد.

مقدار بالای منگنز در هل، ترمیم زخم را تسریع می کند، کارکرد غده تیروئید را تنظیم می کند و با تولید هورمون تیروکسین باعث بالا رفتن سرعت واکنش های شیمیایی و افزایش فعالیت های بدن می شود. این هورمون سوخت و ساز بدن را افزایش می دهد.

هل سرشار از پتاسیم و منیزیم است. پتاسیم مایعات بدن و فشار خون را تنظیم می کند. منیزیم از کاهش آب و املاح ضروری بدن در روزهای گرم تابستان جلوگیری می کند.

نیوشا درینک

هل برای افراد سرد مزاج توصیه بسیار می شود . چای هل زعفران یک دمنوش لوکس محسوب می‌شود که ذوق آور و شادی آفرین است .

فروش عمده هل و ارسال به تمام شهرها (اعلا و درجه یک) بصورت کیلویی و کارتنی در انواع هل لوکس ، هل درجه یک و هل شکسته .

هل در هندوستان بر اساس گرید دسته‌بندی می شود . معمولاً چهار گرید کیفیتی-مرغوبیتی برای هل در نظر گرفته شده است گرید ۸++ ، گرید ۸ ، گرید ۷ ، گرید ۶-۷ . هل شکسته در این دسته بندی قرار نمیگیرد . هلی که دانه های سیاه بیشتری در خود داشته باشد و سایز آن بزرگتر باشد در گرید ۸++ قرار خواهد داشت .

هل ۶-۷
هل سبز
هل آ++
هل ۷
هل شکسته

قیمت عمده زعفران ( کیلویی و ۱۰۰ مثقالی )

قیمت عمده زعفران