پنیرک عمده | قیمت و خرید پنیرک (پنیرک امسالی)

پنیرک ، خرید پنیرک عمده و کیلو‌یی در بسته ها و کیسه های ۱ ، ۱۰ ، ۱۵ کیلوگرم گل پنیرک . گل پنیرک بصورت گل بنفش است که برای دمنوش ، شربت و استفاده های دارویی بکار می رود. قیمت گل پنیرک ( عمده و جزئی ) به مقدار خرید آن گل بستگی دارد و نیز کیفیت پنیرک روی قیمت آن تاثیر گذار است.

گل پنیرک : گل پنیرک و گل بنفشه شباهت ظاهری زیادی دارند و از لحاظ قیمت و ارزش ، قیمت گل بنفشه از قیمت گل پنیرک بیشتر است. گل پنیرک دارای رنگ بنفش تیره است . پنیرک بیشتر در مناطق گرم و خشک رویت می شود.

قیمت پنیرک – فروش عمده و کیلویی :

  • قیمت یک کیلو گل پنیرک اعلا ۲۹۰/۰۰۰ تومان
  • قیمت ۵ کیلو‌ گل پنیرک اعلا ۲۸۵۰۰۰ تومان
  • قیمت ۱۰ کیلو پنیرک اعلا ۲۷۵۰۰۰ تومان

قیمت گل پنیرک گرمی :

  • قیمت ۱۰۰ گرم گل پنیرک ۳۵۰۰۰ تومان
  • قیمت ۳۰۰ گرم گل پنیرک ۹۳۰۰۰ تومان

فروش عمده و جزئی پنیرک ( گل پنیرک ) : برای خرید عمده گل پنیرک به واتساپ یا فروشگاه تماس بگیرید. ارسال گل پنیرک به کلیه شهرها امکان پذیر است.

خواص گل پنیرک :

پنیرک دارای خواص درمانی بسیاری است. پنیرک حاوی ویتامین C، تانن‌ها، مخاط، آنتوسیانین گلیکوزید مالوین و فلاونوئیدها است. برای اهداف دارویی رایج پنیرک و بهره مندی از خواص پنیرک، از پنیرک ارمنی و پنیرک مارش (مارشملو) استفاده می‌کنند. پنیرک رنگی بنفش زیبا دارد و روغن پنیرک می‌تواند برای درمان انواع مختلفی از مشکلات استفاده شود. روغن پنیرک در بیشتر لوازم‌های آرایشی و زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد. اگر پوست خشک، آسیب دیده و کدر دارید می‌توانید از روغن پنیرک استفاده کنید و از خواص پنیرک برای پوست بهره‌مند شوید. یکی از خواص پنیرک کمک به درمان زخم است. درمان بیماری‌های کلیه و مثانه مانند سوزش مجاری ادراری و عفونت مثانه از دیگر خواص پنیرک هستند. برای نرمی و لطافت پوست می‌توانید از دمنوش پنیرک استفاده کنید و از خواص پنیرک برای پوست برخوردار شوید. از دیگر خواص پنیرک می‌توان به رفع تورم دهان و گلو، مقوی رحم، ملین، ادرار آور، ضد درد، ضد التهاب، تولید شیر بیشتر در مادران شیرده، درمان سرفه، درمان جوش و نیش حشرات، درمان خارش پوست، درمان اگزما، درمان سنگ صفرا، درمان سنگ کلیه، درمان التهاب کلیه، درمان سردرد، رفع یبوست، دندان درد و بیخوابی اشاره کرد. پنیرک برای سنگ کلیه: از خواص پنیرک به عنوان یک داروی گیاهی می‌توان به پنیرک برای سنگ کلیه اشاره کرد. عرق پنیرک ادرار آور است و می‌تواند به درمان درد مثانه و دفع سنگ کلیه کمک کند. علاوه بر عرق پنیرک مشاهده شده است که  روغن پنیرک نیز یک درمان کارآمد برای سنگ کلیه است. با افزودن روغن پنیرک به چندین داروی گیاهی می‌توان از آن برای درمان سنگ کلیه استفاده کرد که می‌تواند باعث تسکین درد و ناراحتی کلیه شود. اگر سنگ کلیه باعث درد شود و در کلیه یا حالب در حال جابه‌جایی باشد، باید از دمنوش پنیرک با بابونه استفاده کنید. برای تهیه این دمنوش ابتدا  ۱۰۰ گرم برگ پنیرک را با ۱۰۰ گرم گل بابونه در قوری ریخته یک لیوان آب به قوری اضافه کنید و آن را بجوشانید. سپس یک قاشق غذاخوری روغن زیتون را هم به آن اضافه کنید و ایت دمنوش را قبل از هر وعده غذایی بنوشید. این دمنوش سنگ کلیه را کاملاً خرد می‌کند و بدون هیچ دردی از بدن خارج می‌کند. طبع پنیرک: طبع پنیرک سرد و تر متمایل به معتدل است که اخلاط غلیظ را رقیق و اخلاط خیلی رقیق را معتدل می‌کند.

گرفته شده از وبسایت قفاری دیت

شرایط انبارداری و نگهداری پنیرک : مهمترین شرط نگهداری گل پنیرک نگهداری در کیسه های درب بسته و جای خشک و خنک است. رطوبت و در معرض نور مستقیم خورشید بودن کیفیت آن را کاهش می دهد.

بهترین پنیرک : بهترین پنیرک گل بنفش پر رنگ و تمیز است

خرید گل پنیرک : برای خرید گل پنیرک بصورت عمده و کیلویی تماس بگیرید یا در واتساپ پیام دهید.