گندم عمده تهران | قیمت عمده گندم | گندم کیسه‌ ای | ۲۰ فروردین ۱۴۰۱

گندم عمده و گندم کیسه ای تهران . فروش عمده گندم در تهران مخصوص پرندگان ، فروش گونی گندم ، فروش کیسه ۲۰ کیلویی الی ۱۰۰ کیلویی گندم در سطح تهران و حومه . قیمت گندم عمده‌ای ، قیمت گندم کیسه ای ، قیمت گندم کیلویی . ۲۰ فروردین ۱۴۰۱

پخش گندم تهران : پخش گندم عمده کیسه ای در سطح تهران و حومه و ارسال به محل از طریق پیک های حمل و نقل کالای سنگین .

قیمت گندم عمده فروشی – فروش عمده گندم :

قیمت گندم به مقدار ۱۰۰ کیلو گرم ۷۰۰۰۰۰ تومان

قیمت گندم به مقدار ۵۰ کیلو گرم ۳۷۰ تومان

قیمت گندم عمده تناژ حداقل ۲ تن ۵۸۰۰ تومان

قیمت کیسه ۴۰ کیلویی گندم ۳۰۰۰۰۰ تومان

قیمت گندم کیسه ۲۰ کیلویی ۱۴۵۰۰۰ تومان

خرید گندم کیسه ای : برای خرید کیسه گندم با وزن های فوق از طریق واتساپ اقدام نمایید .

فروش گندم عمده : اگر کشاورز گندم هستید خریدار گندم شما هستیم . فروشگاه عمده فروشی توتپس افتخار دارد با کشاورزان گندم همکاری نماید و گندم مورد نیاز خود را مستقیماً از کشاورزان گندم دریافت و به مشتریان تهران عرضه نماید .

گندم مناسب پرندگان : برای پرندگان انواع گندم قابل استفاده است و از لحاظ غذایی استفاده از هر نوع گندم پیشنهاد می شود . البته گندم نباید کپک زده باشد .

گندم برای کبوتران که مدت زمان زیادی پرواز می کنند سنگین است و بهتر است از ارزن استفاده کنید ( خرید ارزن عمده و غذای پرندگان )

کیفیت گندم : اینکه یک گندم با کیفیت بخریم بسیار مهم است . هنگامی که می خواهیم خرید گندم عمده یا کیسه ای داشته باشیم کیفیت گندم بسیار حائز اهمیت خواهد بود . برای داشتن خرید گندم با کیفیت به موارد زیر دقت نمایید :

  • هرچه گندم درشت تر باشد مغذی تر نیز خواهد بود
  • گندم دیم نسبتا گرانتر است و بیشتر برای مصارف خانگی پیشنهاد می شود
  • گندم هرچه تمیز تر باشد از چندین لحاظ بهتر خواهد بود : قفس پرنده دیرتر جرم خواهد گرفت ، احتمالا مقرون به صرفه‌تر است ، محتوای بیشتری دارد
  • گندم امسالی رنگ روشن تری دارد

به پرنده گندم بدهیم یا ارزن ( گندم بهتر است یا ارزن ) ؟ ارزن گرانتر از گندم است اما مغذی تر . اگر پرنده تخم گذار است بهتر است از گندم تغذیه شود و اگر می خواهد مدت زیادی پرواز کند و یا بعبارتی پر فعالیت است ارزن مناسب تر است

عمده فروشی گندم : اگر به خرید گندم بصورت عمده البته کیسه ای نیاز دارید می توانید از فروشگاه عمده فروشی توتپس خرید نمایید .

پخش گندم پرندگان : اگر پرنده فروشی دارید و یا فروشگاه خشکبار یا فروشنده خوراک طیور در سطح تهران هستید می توانید از طریق فروشگاه عمده فروشی توتپس اقدام به خرید کنید و در محل تحویل بگیرید .

اینجا یک فروشگاه عمده فروشی است نه یک تبلیغ ! بنابراین شما می توانید در ساعات مشخص شده کالاهای موجود را مشاهده نمایید و سپس اقدام به خرید نمایید .