سپتامبر 5, 2021 توسط Info Off

خرید گندم عمده | قیمت گندم عمده و کیسه‌ ای | تهران ۱ بهمن ۱۴۰۰

خرید گندم عمده و خرید گندم کیسه ای ، گندم کبوتر ، گندم مرغی عمده ، گندم مخصوص پرندگان . خرید عمده گندم تهران ، قیمت گندم عمده و کیسه ای – فروش گندم عمده به قیمت بازار گندم عمده امروز ۱ بهمن ۱۴۰۰

قیمت گندم عمده – ۱ بهمن ۱۴۰۰ :

پخش گندم تهران ( خرید گندم فقط برای تهران است ) : پخش گندم عمده کیسه ای در سطح تهران و حومه و ارسال به محل از طریق پیک های حمل و نقل کالای سنگین .

قیمت گندم عمده فروشی – قیمت خرید عمده گندم – بهمن ۱۴۰۰ :

قیمت گندم به مقدار ۱۰۰ کیلو گرم ۸۵۰۰۰۰ تومان

قیمت گندم به مقدار ۵۰ کیلو گرم کیلویی ۴۲۰۰۰۰ تومان

قیمت کیسه ۴۰ کیلویی گندم ۳۶۰۰۰۰ تومان

قیمت گندم کیسه ۲۰ کیلویی ۱۸۰۰۰۰ تومان

قیمت گندم کیسه ۱۰ کیلویی ۹۵۰۰۰ تومان

خرید گندم کیسه ای : برای خرید کیسه گندم با وزن های فوق از طریق واتساپ اقدام نمایید .

فروش گندم عمده : اگر کشاورز گندم هستید خریدار گندم شما هستیم . فروشگاه عمده فروشی توتپس افتخار دارد با کشاورزان گندم همکاری نماید و گندم مورد نیاز خود را مستقیماً از کشاورزان گندم دریافت و به مشتریان تهران عرضه نماید .

گندم مناسب پرندگان : برای پرندگان انواع گندم قابل استفاده است و از لحاظ غذایی استفاده از هر نوع گندم پیشنهاد می شود . البته گندم نباید کپک زده باشد .

گندم برای کبوتران که مدت زمان زیادی پرواز می کنند سنگین است و بهتر است از ارزن استفاده کنید ( خرید ارزن عمده و غذای پرندگان ) در زمستان استفاده از ارزن بجای گندم بهتر است.

کیفیت گندم : اینکه یک گندم با کیفیت بخریم بسیار مهم است . هنگامی که می خواهیم خرید گندم عمده یا کیسه ای داشته باشیم کیفیت گندم بسیار حائز اهمیت خواهد بود . برای داشتن خرید گندم با کیفیت به موارد زیر دقت نمایید :

  • هرچه گندم درشت تر باشد مغذی تر نیز خواهد بود
  • گندم دیم نسبتا گرانتر است و بیشتر برای مصارف خانگی پیشنهاد می شود
  • گندم هرچه تمیز تر باشد از چندین لحاظ بهتر خواهد بود : قفس پرنده دیرتر جرم خواهد گرفت ، احتمالا مقرون به صرفه‌تر است ، محتوای بیشتری دارد ، آرد بیشتر و خالص
  • گندم امسالی رنگ روشن تری دارد

بهترین گندم : گندم دیم بهترین گندم است . برای پرنده بهترین گندم درشت ، امسالی و تمیز است.

به پرنده گندم بدهیم یا ارزن ( گندم بهتر است یا ارزن ) ؟ ارزن گرانتر از گندم است اما مغذی تر . اگر پرنده تخم گذار است بهتر است از گندم تغذیه شود و اگر می خواهد مدت زیادی پرواز کند و یا بعبارتی پر فعالیت است ارزن مناسب تر است . معمولا در زمستان به پرندگان بیشتر ارزن می دهند دلیل آن طبع گرم و مغذی بودن ارزن نسبت به گندم است.

عمده فروشی گندم : اگر به خرید گندم بصورت عمده کیسه ای یا تناژ نیاز دارید می توانید از فروشگاه عمده فروشی توتپس خرید نمایید . برا خرید تناژ گندم تماس بگیرید.

پخش گندم پرندگان : اگر پرنده فروشی دارید و یا فروشگاه خشکبار یا فروشنده خوراک طیور در سطح تهران هستید می توانید از طریق فروشگاه عمده فروشی توتپس اقدام به خرید کنید و در محل تحویل بگیرید .

اینجا فروشگاه عمده فروشی است . بنابراین شما می توانید در ساعات مشخص شده حضورا کالاهای موجود را مشاهده نمایید. امکان ارسال در سطح تهران فراهم شده است.

ارسال گندم به شهرستان : ارسال گندم و ارزن در تهران انجام می شود . ارسال گندم به شهرستان بصورت عمده و پیش خرید امکان پذیر است.

حمل با وانت یا سایر (مناسب کیسه بیش از ۱۵ کیلو)

فروشگاه گندم تهران پخش گندم تهران بصورت کیسه ای