خرید شاهدانه ریز و درشت | عمده ، کیلویی | قیمت عمده شاهدانه (اردیبهشت ۱۴۰۱)

خرید شاه‌دانه ( عمده ، کیسه ای ، بسته‌بندی ) به همراه قیمت عمده شاهدانه ریز و قیمت شاه‌دانه درشت عمده ، کیسه ای ۳۵ کیلویی ، بسته ۱۰۰ گرمی ، بسته ۲۰۰ گرمی شاهدانه ، بسته ۴۰۰ گرمی و یک کیلویی شاهدانه. شاه‌دانه بیرجندی ، شاهدانه سهره ، شاه‌دانه فله و بسته‌ای

شاهدانه برای مصرف خانگی و نیز خوراک پرندگان مورد استفاده قرار می گیرد. شاهدونه از لحاظ اندازه به دو نوع ریز و درشت تقسیم می شود. قیمت شادونه ریز از قیمت شاهدانه درشت بیشتر است. قیمت شاهدانه به تمیزی و خلوص آن نیز بستگی دارد. قیمت شاهدانه ۱۴ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱

خرید شاهدانه از فروشگاه توتپُس:

  • خرید شاهدانه بصورت حضوری
  • خرید شاه‌دانه آنلاین از وبسایت
  • خرید شاه دانه از طریق واتساپ
  • خرید و پرداخت در محل با کارت خوان

بذر شاه دانه : بهترین دانه های شاهدانه به عنوان بذر شاه دانه استفاده می شوند. بنابراین بذر شاه دانه باید کیفیت بالایی داشته باشد اما نیازی نیست بوجاری باشد و حتی بهتر است بوجاری نشده باشد

بهترین شاهدانه ریز مربوط به شهر بیرجند و مناطق اطراف آن است و سپس شاهدانه ریز افغان خرید و فروش می شود. شاهدانه ریز لرستان نیز از جمله شاهدانه های ریز ایران است. گرانترین شاهدانه ، شاهدانه ریز محلی است که مهمترین مناطق کشت آن بیرجند و گناباد می باشد. این شاه‌دانه بصورت آسیاب شده و تفت داده شده به همراه غذا میل می شود. البته شاهدانه ریز برای پرندگان نیز استفاده می شود اما نه شاهدانه محلی !

شاه دانه افغانستان : در برخی فصول سال به دلیل نیاز داخل و نیز قیمت مناسب شاه دانه افغانی ، شاهدانه درشت از افغانستان وارد ایران می شود . پوست شاهدانه افغانی ضخیمتر و مزه آن نسبت به شاهدانه ایرانی ضعیف تر است.

از شاهدانه بعنوان یکی از دانه های خوراک طیور مانند طوطی ، فر و هفت تخم کبوتر استفاده می شود.

قیمت عمده شاهدانه (تناژ) – خرید شاهدانه عمده – ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ :

  • قیمت شاهدانه ریز بیرجندی ۱۱۵۰۰۰ تومان
  • قیمت شاهدانه درشت ۷۸۰۰۰ تومان

قیمت شاهدانه کیسه ای – خرید شاهدانه کیسه ای – ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ :

قیمت خرید شاهدانه ریز بیرجند کیلویی ۱۲۸۰۰۰ تومان (بهترین شاهدانه)

قیمت خرید شاهدانه درشت عمده ۸۰۰۰۰ تومان

برای خرید بلوکی خشکبار ( کیسه های ۱۰ ، ۲۰ ، ۳۵ و ۴۵ کیلویی) می توانید از طریق واتساپ پیام دهید.

برای خرید عمده شاهدانه با شماره های درج شده نیز میتوانید تماس بگیرید.

قیمت خرید شاهدانه جزئی – ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ :

شاهدانه ریز تمیز کیلویی ۱۴۵۰۰۰ تومان

شاهدانه درشت تمیز کیلویی ۹۵۰۰۰ تومان

شاهدانه ریز بسته ۲۰۰ گرمی ۳۰۰۰۰ تومان

شاهدانه ریز بسته ۴۰۰ گرمی ۶۰۰۰۰ تومان

شاهدانه درشت بسته ۲۰۰ گرمی ۱۸۰۰۰ تومان

شاهدانه درشت بسته ۴۰۰ گرمی ۳۶۰۰۰ تومان

🔵 شاه دانه بسته بندی شده با برند توتپُس و تحت نظارت کیفیت این مجموعه می باشد.

روش های خرید از فروشگاه توتپُس:

  • خرید بصورت حضوری (فروشگاه خشکبار توتپُس)
  • خرید بصورت آنلاین (بخش فروشگاه از منو و دات کام)
  • خرید از طریق واتساپ (واریز به کارت و ارسال آدرس)
  • خرید و پرداخت در محل با کارت خوان ( مخصوص تهران)

بهترین شاهدانه ریز : بهترین شاهدانه ریز از نوع محلی و متعلق به بیرجند و شهرهای اطراف مانند ترب حیدریه ، گناباد و قاینات است.

بهترین شاه دانه درشت : شاهدانه نهاوند که مخلوطی از شاهدانه ریز و درشت است می توان گفت از بهترین شاهدانه های درشت می باشد.

کیفیت شاهدانه : کیفیت و مرغوبیت شاهدانه به تمیزی و نازکی پوست آن بستگی دارد. هرچه پوست آن نازک تر و ریز تر باشد با کیفیت تر و مرغوبیت بالایی دارد.

خواص شاهدانه : شاه‌دانه ریز سرشار از ویتامین E , پروتئین ، کلسیم ، فیبر و کلروفیل بالاست . شاهدانه به طور عمده برای بالا بردن ایمنی بدن ، کنترل فشارخون و کلسترول ، افزایش حافظه ، ضد اسپاسم و ملین است . همچنین شاه دانه ضدانگل معده بوده و در معالجه کزاز بسیار مفید است . شاهدانه در جلوگیری از گسترش سرطان سینه مفید و مؤثر شناخته شده است . مسکن قوی برای درد شکم و میگرن و نیز رماتیسم است .

خریدار شاهدانه : فروشگاه عمده فروشی توتپس برای تامین شاهدانه در خراسان و تهران در ماه های سال ، خریدار شاهدانه ایرانی و خارجی است . برای فروش شاهدانه با ما تماس بگیرید.

خرید شاه‌دانه : برای خرید شاه‌دانه ریز و خرید شاهدانه درشت از فروشگاه عمده فروشی خشکبار توتپس اقدام نمایید.

شاهدانه رشت بهتر است یا شاهدانه ریز ؟ برای مصرف خانگی شاهدانه ریز بهتر است چون هم خواص آن بیشتر بوده و هم پوست آن نازک تر است . شاهدانه ریز به راحتی جویده می شود و خوشمزه تر است.

انبارداری و شرایط نگهداری شاهدانه : شاه دانه بایستی دور از نور آفتاب و یخ‌زدگی نگهداری شود . شرایط دمایی انبار بین ۱۰ درجه تا ۳۵ درجه و رطوبت کمتر از ۱۰ درصد . گونی متراکم و با کمترین جابجایی ( دانه ها ساییده می شوند و ممکن است برای بسته بندی نیاز به الک مجدد شاهدانه باشد)

شاهدانه درشت

فروش عمده و بسته بندی شاهدانه ریز و درشت

خرید شاهدانه محلی ریز

شاهدانه لرستان :

شاهدانه ریز لرستان
شاهدانه ریز بیرجندی
شاه‌دانه بیرجندی – شاه دانه ریز
شاهدانه اصل