خرید شاهدانه | ریز ، درشت | فروش حضوری و آنلاین | قیمت عمده (مهر ۱۴۰۱)

خرید شاهدانه خام ، شاهدانه بوداده و خشخاش ، فروش حضوری و آنلاین ( عمده ، کیسه ای ، بسته‌بندی ، خام ، بوداده ) به همراه قیمت عمده شاهدانه ریز و قیمت شاه‌دانه درشت عمده ، کیسه ای ۳۵ کیلویی ، بسته ۱۰۰ گرمی ، بسته ۲۰۰ گرمی شاهدانه ، بسته ۴۰۰ گرمی و یک کیلویی شاهدانه. شاهدانه بیرجندی ، مغز شاه دانه ، شاهدانه سهره ، شاهدونه فله و بسته‌ای . بهترین شاهدانه ریز ایرانی ، شاهدانه بیرجندی است که پوست نازک و طعم خوبی دارد. قیمت و خرید شادونه خام و شاهدونه بوداده ، مهر ماه ۱۴۰۱

خرید شاهدانه بصورت حضوری : مشتریان محترم می توانند شاهدانه ریز و شاهدانه درشت را از سوپر خشکبار توتپُس حضورا خرید نمایند (تهران ، قلهک ، خیابان دولت)

خرید آنلاین شاهدانه : خرید شاهدانه از طریق وبسایت ، تماس و یا واتساپ نیز امکان پذیر است . پس از ثبت سفارش خرید شاهدانه ریز یا درشت ، ارسال در همان روز یا روز بعد انجام می شود. ارسال عمده و جزئی به کلیه شهرها با استفاده از باربری ، تیپاکس و پست انجام می شود.

شادونه خوراکی : برای مصرف خوراکی شاهدانه ریز بهتر است زیرا هم پوست نازک تری دارد و هم خوش‌طعم و مقوی است. مرغوب ترین شادونه ریز ، شاه دانه بیرجندی است.

شاهدانه سهره (پرندگان) : شاهدانه ریز مناسب است. برای پرندگان مانند کبوتر و طوطی ، شاهدانه درشت پیشنهاد می شود.

شاهدانه خام : شاهدانه خام در بسته های ۵۰۰ گرمی ، شاهدانه خام یک کیلویی و عمده موجود است.

شاهدانه بوداده : خرید شاهدانه بوداده ( ریز و درشت ) در بسته های یک‌کیلویی و ۳ کیلویی موجود است . شادونه ریز از نوع بیرجندی است و شاهدانه درشت از نوع شاهدانه افغانستان. بو دادن شاهدانه طعم بسیار خوبی به آن می دهد.

تخم خشخاش : دانه های ریز خشخاش نیز برای سویق کودک ، قوتوی کرمانی ، سوپ و آش استفاده می شود . خرید خشخاش خوراکی

شاهدانه برای مصرف خانگی و نیز خوراک پرندگان مورد استفاده قرار می گیرد. شاهدونه از لحاظ اندازه به دو نوع ریز و درشت تقسیم می شود. قیمت شادونه ریز از قیمت شاهدانه درشت بیشتر است. قیمت شاهدانه به تمیزی و خلوص آن نیز بستگی دارد.

کدام شاهدانه برای مصرف خوراکی بهتر است ؟ شاهدانه ریز به دلیل پوست نازک و طعم خوب، مناسب مصرف خوراکی است. مغز شاهدانه نیز گاها مصرف می شود.

خرید شاهدانه از فروشگاه توتپُس:

  • خرید شاهدانه بصورت حضوری از فروشگاه توتپُس
  • خرید شاه‌دانه آنلاین از وبسایت توتپُس
  • خرید شاه دانه از طریق واتساپ توتپُس
  • خرید و پرداخت در محل با کارت خوان

بذر شاه دانه : بهترین دانه های شاهدانه به عنوان بذر شاه دانه استفاده می شوند. بنابراین بذر شاه دانه باید کیفیت بالایی داشته باشد اما نیازی نیست بوجاری باشد و حتی بهتر است بوجاری نشده باشد

بهترین شاهدانه : شاه‌دانه ریز مربوط به شهر بیرجند و مناطق اطراف آن را می توان بهترین شاهدانه دانست و سپس شاهدانه ریز افغان و لرستان از جمله مرغوب ترین شاهدانه ها می باشند. شاهدانه ریز لرستان نیز از جمله شاهدانه های ریز ایران است. گرانترین شاهدانه ، شاهدانه ریز محلی است که مهمترین مناطق کشت آن بیرجند می باشد. این شاه‌دانه بصورت آسیاب شده و تفت داده شده به همراه غذا میل می شود. البته شاهدانه ریز برای پرندگان نیز استفاده می شود.

شاه دانه افغانستان : در برخی فصول سال به دلیل نیاز داخل و نیز قیمت مناسب شاه دانه افغانی ، شاهدانه درشت و ریز از افغانستان وارد ایران می شود . پوست شاهدانه افغانی ضخیمتر و مزه آن نسبت به شاهدانه ایرانی ضعیف تر است. در هر صورت پر مصرف ترین شادونه ، شاهدانه درشت است.

از شاهدانه بعنوان یکی از دانه های خوراک طیور مانند طوطی ، فر و هفت تخم کبوتر نیز استفاده می شود.

قیمت عمده شاهدانه (تناژ) – خرید شاهدانه عمده – مهر ۱۴۰۱ :

  • قیمت شاهدانه ریز بیرجندی ۱۳۷۰۰۰ تومان
  • قیمت شاهدانه درشت تمیز ۷۷۵۰۰ تومان

قیمت شاهدانه کیسه ای – خرید شاهدانه کیسه ای – مهر ۱۴۰۱ :

قیمت خرید شاهدانه ریز بیرجند کیلویی ۱۴۵۰۰۰ تومان (بهترین شاهدانه)

قیمت خرید شاهدانه درشت ۸۷۰۰۰ تومان

قیمت شاهدونه بوداده ۹۵۰۰۰ تومان

برای خرید حضوری به فروشگاه مراجعه کنید

برای خرید بلوکی خشکبار ( کیسه های ۱۰ ، ۲۰ ، ۳۵ و ۴۵ کیلویی) می توانید از طریق واتساپ پیام دهید.

برای خرید عمده شاهدانه با شماره های درج شده نیز میتوانید تماس بگیرید.

قیمت خرید شاهدانه جزئی ، شهریور ۱۴۰۱ :

شاهدانه ریز تمیز بیرجندی کیلویی ۱۵۲۰۰۰ تومان

شاهدانه ریز تمیز افغانی کیلویی ۱۴۷۰۰۰ تومان

شاهدانه درشت تمیز کیلویی ۹۵۰۰۰ تومان

شاهدانه ریز تمیز بسته ۵۰۰ گرمی ۸۵۰۰۰ تومان

شاهدانه درشت تمیز بسته ۵۰۰ گرمی ۴۵۰۰۰ تومان

شاهدونه بوداده یک کیلویی ۱۱۰۰۰۰ تومان

توجه : کلیه اقلام تمیز و درجه یک هستند.

🔵 شاه دانه بسته بندی شده با برند توتپُس و تحت نظارت کیفیت این مجموعه می باشد.

روش های خرید از فروشگاه توتپُس:

  • خرید شاهدانه بصورت حضوری (فروشگاه خشکبار توتپُس)
  • خرید شادونه بصورت آنلاین (بخش فروشگاه از منو و دات کام)
  • خرید شاهدونه از طریق واتساپ (واریز به کارت و ارسال آدرس)
  • خرید و پرداخت در محل با کارت خوان ( مخصوص تهران)

بهترین شاهدانه ریز : بهترین شاهدانه ریز از نوع محلی و متعلق به بیرجند و شهرهای اطراف مانند ترب حیدریه ، گناباد و قاینات است.

بهترین شاه دانه درشت : شاهدانه نهاوند که مخلوطی از شاهدانه ریز و درشت است می توان گفت از بهترین شاهدانه های درشت می باشد.

شاهدونه درشت و شاهدانه ریز

کیفیت شاهدانه : کیفیت و مرغوبیت شاهدانه به تمیزی و نازکی پوست آن بستگی دارد. هرچه پوست آن نازک تر و ریز تر باشد با کیفیت تر و مرغوبیت بالایی دارد. مغز شاه دانه گاها استخراج می شود که به عنوان شادانه پوست کننده نیز شناخته می شود.

خواص شاهدانه : شاه‌دانه ریز سرشار از ویتامین E , پروتئین ، کلسیم ، فیبر و کلروفیل بالاست . شاهدانه به طور عمده برای بالا بردن ایمنی بدن ، کنترل فشارخون و کلسترول ، افزایش حافظه ، ضد اسپاسم و ملین است . همچنین شاه دانه ضدانگل معده بوده و در معالجه کزاز بسیار مفید است . شاهدانه در جلوگیری از گسترش سرطان سینه مفید و مؤثر شناخته شده است . مسکن قوی برای درد شکم و میگرن و نیز رماتیسم است .

خریدار شاهدانه : فروشگاه عمده فروشی توتپس برای تامین شاهدانه در خراسان و تهران در ماه های سال ، خریدار شاهدانه ایرانی و خارجی است . برای فروش شاهدانه با ما تماس بگیرید.

خرید شاه‌دانه : برای خرید شاه‌دانه ریز و خرید شاهدانه درشت از فروشگاه عمده فروشی خشکبار توتپس اقدام نمایید.

شاهدانه رشت بهتر است یا شاهدانه ریز ؟ برای مصرف خانگی شاهدانه ریز بهتر است چون هم خواص آن بیشتر بوده و هم پوست آن نازک تر است . شاهدانه ریز به راحتی جویده می شود و خوشمزه تر است.

انبارداری و شرایط نگهداری شاهدانه : شاه دانه بایستی دور از نور آفتاب و یخ‌زدگی نگهداری شود . شرایط دمایی انبار بین ۱۰ درجه تا ۳۵ درجه و رطوبت کمتر از ۱۰ درصد . گونی متراکم و با کمترین جابجایی ( دانه ها ساییده می شوند و ممکن است برای بسته بندی نیاز به الک مجدد شاهدانه باشد)

شاهدانه درشت

فروش عمده و بسته بندی شاهدانه ریز و درشت

خرید شاهدانه محلی ریز بیرجندی (بالاترین کیفیت)

شاهدانه لرستان :

شاهدانه ریز لرستان
شاهدانه ریز بیرجندی
شاه‌دانه بیرجندی – شاه دانه ریز
شاهدانه اصل

برای خرید حضوری شاهدانه به آدرس فروشگاه توتپُس مراجعه کنید. ساعت کاری از ۹ صبح تا ۲۱ می باشد.