خرید شاهدانه | عمده ، کیلویی ، بسته‌ای | قیمت عمده شاهدانه | ۱۱ آذر ۱۴۰۰

خرید شاه‌دانه ( عمده ، کیسه ای ، بسته‌بندی ) به همراه قیمت عمده شاهدانه ریز و قیمت شاه‌دانه درشت عمده . شاهدانه برای مصرف خانگی و نیز خوراک پرندگان مورد استفاده قرار می گیرد. بهترین شاهدانه ، شاهدانه بیرجندی ریز است . شاهدونه از لحاظ اندازه به دو نوع ریز و درشت تقسیم می شود. قیمت شادونه ریز از قیمت شاهدانه درشت بیشتر است. قیمت عمده شاهدانه محلی ایرانی از شاهدانه خارجی گرانتر است . قیمت عمده شاهدانه به تمیزی و خلوص آن نیز بستگی دارد. قیمت شاهدانه ۱۱ آذر ۱۴۰۰

بهترین شاهدانه ریز مربوط به شهر بیرجند است و سپس شاهدانه ریز افغان خرید و فروش می شود . گرانترین شاهدانه ، شاهدانه ریز محلی است که مهمترین مناطق کشت آن بیرجند می باشد. این شاهدانه بصورت آسیاب شده و تفت داده شده به همراه غذا میل می شود. البته شاهدانه ریز برای پرندگان نیز استفاده می شود اما نه شاهدانه محلی !

شاه دانه افغانستان : در برخی فصول سال به دلیل نیاز داخل و نیز قیمت مناسب شاه دانه افغانی ، شاهدانه درشت از افغانستان وارد ایران می شود . پوست شاهدانه افغانی ضخیمتر و مزه آن نسبت به شاهدانه ایرانی ضعیف تر است .

از شاهدانه بعنوان یکی از دانه های خوراک طیور مانند طوطی ، فر و هفت تخم کبوتر استفاده می شود.

قیمت عمده شاهدانه (تناژ) – خرید شاهدانه عمده – امروز ۱۱ آذر ۱۴۰۰ :

  • – قیمت شاهدانه ریز معمولی ۸۰۰۰۰ تا ۸۵۰۰۰ تومان
  • – قیمت شاهدانه ریز محلی ۹۸۰۰۰ تومان
  • – قیمت شاهدانه درشت ۶۵ تا ۸۰۰۰۰ تومان

قیمت شاهدانه کیسه ای – خرید شاهدانه کیسه ای – ۱۱ آذر ۱۴۰۰ :

قیمت شاهدانه ریز بیرجند کیلویی ۱۰۵۰۰۰ تومان

قیمت شاهدانه ریز افغان ۸۵۰۰۰ تومان

قیمت شاهدانه درشت ۸۵۰۰۰ تومان

برای خرید عمده شاهدانه با شماره های درج شده تماس بگیرید.

قیمت خرید شاهدانه جزئی – آذر ۱۴۰۰ :

شاهدانه ریز تمیز کیلویی ۱۴۰۰۰۰ تومان

شاهدانه درشت تمیز کیلویی ۱۱۵۰۰۰ تومان

بهترین شاهدانه ریز : بهترین شاهدانه ریز از نوع محلی و متعلق به بیرجند و شهرهای اطراف مانند ترب حیدریه ، گناباد و قاینات است.

بهترین شاهدانه درشت : شاهدانه نهاوند که مخلوطی از شاهدانه ریز و درشت است می توان گفت از بهترین شاهدانه های درشت می باشد.

کیفیت شاهدانه : کیفیت و مرغوبیت شاهدانه به تمیزی و نازکی پوست آن بستگی دارد. هرچه پوست آن نازک تر و ریز تر باشد با کیفیت تر و مرغوبیت بالایی دارد.

خواص شاهدانه : این دانه های ریز سرشار از ویتامین E , پروتئین ، کلسیم ، فیبر و کلروفیل بالاست . شاهدانه به طور عمده برای بالا بردن ایمنی بدن ، کنترل فشارخون و کلسترول ، افزایش حافظه ، ضد اسپاسم و ملین است . همچنین شاه دانه ضدانگل معده بوده و در معالجه کزاز بسیار مفید است . شاهدانه در جلوگیری از گسترش سرطان سینه مفید و مؤثر شناخته شده است . مسکن قوی برای درد شکم و میگرن و نیز رماتیسم است .

خریدار شاهدانه : فروشگاه عمده فروشی توتپس برای تامین شاهدانه در خراسان و تهران در ماه های سال ، خریدار شاهدانه ایرانی و خارجی است . برای فروش شاهدانه با ما تماس بگیرید.

خرید شاه‌دانه : برای خرید شاه‌دانه ریز و خرید شاهدانه درشت از فروشگاه عمده فروشی خشکبار توتپس اقدام نمایید.

فروش عمده و بسته بندی شاهدانه ریز و درشت