فروشگاه عناب و زرشک | قیمت | عمده ، فله ، تازه (مهر ۱۴۰۱)

خرید عناب عمده ، فروشگاه عناب و زرشک عمده فروشی . خرید عناب کیسه ای ، خرید عناب بلوکی ، خرید عناب بسته‌بندی شده تازه ۳۰۰ گرمی ، ۵۰۰ گرمی و بسته یک کیلویی عناب . عناب سورت و درهم ( عناب درشت ، عناب متوسط و عناب ریز ) . قیمت عناب تازه ، قیمت عناب کیسه ای ، قیمت عناب بسته‌بندی شده . خرید عناب به قیمت عناب ( عمده و جزئی ) فروش عمده کارتنی و کیسه ای عناب لوکس و میوه عناب . بروزرسانی مهر ۱۴۰۱

خرید عناب از فروشگاه عمده فروشی توتپُس:

 • خرید بصورت حضوری (فروشگاه خشکبار توتپُس)
 • خرید بصورت آنلاین (بخش فروشگاه آنلاین)
 • خرید از طریق واتساپ (واریز به کارت)
 • خرید و پرداخت در محل با کارت خوان (مخصوص تهران)

بهترین عناب : به جرئت می توان گفت که بهترین عناب ، عناب بیرجند است. عناب بیرجند قوی ترین عناب ایران است و سپس عناب قاین کیفیت خوبی دارد . بنابراین بهترین عناب ، عناب بیرجند جگری درشت و صاف بوده که مزه آن کمی تند است .

عناب بیرجند و خراسان جنوبی در سه نوع عناب درشت متوسط و ریز دسته بندی می شود و در دو رنگ عناب جگری و عناب روشن موجود است. سفارش خرید عمده و جزئی عناب در تهران (انبار عناب تهران)

پرفروش‌ترین عناب : پرفروش‌ترین عناب عناب متوسط رو به درشت است که البته به آن عناب درشت هم می گویند (عناب عرف بازار) . این عناب بیشتر در خشکبار فروشی ها عرضه می شود. عناب پرفروش عطاری ها ، عناب ریز است که بیشتر بعنوان دمنوش مورد استفاده قرار می گیرد.

رنگ عناب مرغوب : هرچه رنگ عناب جگری تر باشد مزه و مرغوبیت آن بیشتر است . پس قیمت عناب علاوه بر اندازه آن ، به رنگ آن هم بستگی دارد .

شکل عناب : عناب با کیفیت ظاهری دایره ای صاف دارد . چروکیدگی عناب می تواند دلیل پایین بودن کیفیت آن باشد . معمولا عناب های چروکیده طعم خوبی ندارند .

عناب خشک یا عناب نرم و تر ؟! خرید عناب نرم بهتر است یا عناب خشک ؟ این توضیحات بیشتر برای مشتریان نهایی مفید است . عنابی که به اصلاح ملایم است هم می تواند عناب تازه باشد و هم عناب آب خورده . اگر عناب خشک را خیس کنید و برای مدت ۷ ساعت داخل پارچه خیس بپیچانید عناب نرم شده و مشابه عناب تازه می شود . بنابراین عناب نرم دلیل تازه بودن نیست . اگر عنابی خارج از رمان برداشت با عنوان عناب تازه معرفی شد در صحت این موضوع شک کنید! این نکته هم مدنظر داشته باشید که خرید عناب خشک در هر صورت به صرفه تر است .

فرق عناب جگری و روشن : هرچه منطقه کشت زعفران کوهپایه ای و سردتر باشد عناب رنگ روشنتر خواهد داشت. آب و هوای گرم تر ، عناب جگری ترس را محصول خواهد داد.

پس بهترین عناب و متعاقباً گرانترین عناب ، عنابی است که درشت ، جگری و صاف باشد . برای خرید عناب بیرجند بر اساس لیست قیمت عناب عمده و جزئی زیر اقدام نمایید .

عناب فروشی عمده : فروش عمده عناب ریز و درشت در گریدهای کیفی متنوع . فروش عمده حبه عناب آسیاب شده با هسته در بسته بندی دو کیلویی .

انواع عناب : عناب بر اساس دو مشخصه رنگ و اندازه تقسیم بندی می شود (جهت توزیع در خشکبار فروشی ها و عطاری های تهران) :

 • عناب درشت ( سورت و درهم )
 • عناب متوسط ( سورت و درهم )
 • عناب ریز ( سورت و درهم )
 • عناب درشت روشن
 • عناب ریز روشن
 • عناب متوسط روشن
قیمت عناب عمده – خرید عناب به قیمت کلی عناب بالای ۳۰ کیلو گرم – مهر ۱۴۰۱ :

قیمت عناب درشت لوکس ( عناب لاکچری )کیلویی ۱۰۵۰۰۰ تومان قیمت عناب متوسط ~ درشت جگری ۵۵ هزار تومان در تهران

قیمت عناب متوسط جگری ۴۵ هزار تومان در تهران

قیمت خرید عناب ریز جگری ۳۵ هزار تومان در تهران

قیمت عناب درشت روشن ۴۹ هزار تومان در تهران

قیمت عناب متوسط روشن ۴۵ هزار تومان در تهران

قیمت عناب ریز روشن ۱۹۰۰۰ هزار تومان

قیمت عناب درشت جگری ۹۰۰۰۰ تومان

برای خرید عناب بلوکی تماس بگیرید یا از فروشگاه اقدام نمایید .

قیمت عناب بسته‌بندی – مهر ۱۴۰۱ :

 • بسته ۳۰۰ گرمی عناب سوپر لوکس ۴۵۰۰۰ تومان
 • بسته ۵۰۰ گرمی عناب سوپر لوکس ۷۵۰۰۰ تومان
 • بسته ۳۰۰ گرمی عناب درشت جگری ۳۵۰۰۰ تومان
 • بسته ۵۰۰ گرمی عناب درشت جگری ۵۵۰۰۰ تومان
 • بسته ۵۰۰ گرمی عناب جگری معمولی ۳۰۰۰۰ تومان

میوه عناب (عناب تازه) :

قیمت عناب تازه یا میوه عناب ۲۵۰۰۰ تومان (فروش فصل اوایل مرداد ماه)

گرانترین عناب مربوط به عناب جگری درشت با قطر ۲ سانتیمتر است که البته طعم خوبی داشته باشد . قیمت این عناب بصورت عمده کیلویی ۷۵ هزار تومان می باشد که مشتریان خاص این عناب را می پسندند . این عناب در دسته محصولات لوکس قرار دارد .

سفارش جزئی و عمده خرید عناب در تهران : ورود به بخش سفارشات عمده

سفارش خرید عناب کیسه ای و مشاهده نمونه : مشتریان تهرانی می توانند برای مشاهده عناب ها به آدرس دفتر فروشگاه مراجعه نمایند. مشتریان سایر شهرها می توانند سفارش ارسال نمونه را از طریق واتساپ یا تماس ثبت نمایند.

عناب امسالی
عناب متوسط
عناب متوسط
عناب درشت
عناب تازه
عناب درشت درجه دو با درصد مچاله
عناب درجه یک درشت عرف بازار
عناب امسالی
عناب درجه ۳
عناب متوسط
عناب درجه یک متوسط به درشت
میوه عناب (عناب تازه)
عناب جگری با طعم عالی

فروش کلی و جزئی عناب بصورت کیسه ای و کارتنی و ارسال به تمام شهرها . تامین عناب عطاری ها و خشکبار فروشی های تهران و سایر شهرهای بزرگ

خواص عناب : عناب مقوی معده و سیستم گوارش است . مؤثر در درمان بی خوابی و بی قراری ، افزایش سرعت گردش خون به دلیل میزان فسفر و آهن ، تقویت استخوان ها ، ضد استرس ، ضد سرطان به دلیل آنتی اکسیدان بالا ، پوست و زیبایی و …

مواد موجود در عناب (در هر ۱۰۰ گرم) :

جدول مواد موجود در عناب و قدار آنها در صد گرم

خرید عناب فله در بسته‌های ۵ کیلویی و ارسال توسط باربری ، پست و تیباکس به کلیه شهر ها . ارسال از انبار عناب تهران و با کیفیت درجه یک انجام می شود .

فروش عمده زعفران